Şefkatin Bilgeliği

Kutsal Dalai Lama

Şefkatin Bilgeliği
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-02-03
YAZAR Kutsal Dalai Lama
ISBN
DOSYA FORMATI 11,28 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Gerçek şefkat kendi öngörülerimize ve beklentilerimize değil, diğer insanların haklarına dayanır:bir insan yakın arkadaşımız ya da düşmanımız olsun, fark etmez. Barış, mutluluk ve kurtuluş istediği sürece onun sorunlarına içten ilgi göstermeliyiz. Diğer insanların mutlu olmasını istiyorsanız, şefkatli olmayı öğrenmelisiniz.”Kutsal Dalai LamaBu kitap, şefkatin bilgeliği ve diğer insanlara gösterdiğimiz ilginin bizi derin kökleri olan bir iyilik düzeyine nasıl taşıdığı hakkında yazılmıştır. Dalai Lama’nın şefkati nasıl kucakladığı ve uyguladığı konusunda benzersiz bir örnek sunmaktadır. Aslında bu kitap Dalai Lama’nın kendisidir: canlı canlı, önceden yazılmamış ve olanca samimiyetiyle gözler önüne serilmiştir.Dört farklı kıtada, değişik insanlarla girdiği etkileşimlerin hikâyelerini okuduktan sonra mutluluğu nasıl elde edeceğimizi öğrenebileceğiz.Kitapta yer alan üç bölüm şefkat olgusunu düşüncede (“Sıkıntıları Yenme”), konuşmada (“Kalbi Eğitme”) ve harekette (“Şefkatli Davranış”) göstermektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şefkatin Bilgeliği i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şefkatin Bilgeliği.

...ri değiştirmenin, dönüştürmenin yolunu sakinlik ve sükunetle, şefkatin bilgeliğiyle bulabiliriz ... Şefkatin Bilgeliği - Victor Chan - kitapjet.net ... . Öncelikle içimizde huzur ve barışı sağlayalım şefkatin bilgeliğiyle… Ne ararsan kendinde ara. Bu kitap, şefkatin bilgeliği ve diğer insanlara gösterdiğimiz ilginin bizi derin kökleri olan bir iyilik düzeyine nasıl taşıdığı hakkında yazılmıştır. Victor Chan. *Gerçek şefkat kendi öngörülerimize ve beklentilerimize değil, diğer insanların haklarına dayanır: bir insan yakın arkadaşımız ya da düşmanımız olsun, fark etmez. Anasayfa Şefkatin Bilgeliği. 1. Şefkatin Bilgeliği Aya Kitap 9789944106795 Victor Chan. Sepete At ... Şefkatin Bilgeliği - Aya Kitap | Aya Kitap Yayınevi ve Ajans ... . Anasayfa Şefkatin Bilgeliği. 1. Şefkatin Bilgeliği Aya Kitap 9789944106795 Victor Chan. Sepete At Hemen Al. Ürün Adı. Şefkatin Bilgeliği. Yazar. Bu kitap, şefkatin bilgeliği ...