Yüzlerin Ötesini Gören Adam

Eric Emmanuel Schmitt

Yüzlerin Ötesini Gören Adam
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-08-01
YAZAR Eric Emmanuel Schmitt
ISBN 6050954098
DOSYA FORMATI 8,51 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Belçika’nın sessiz sedasız kenti Charleroi’da bombalar art arda patlıyor. Ölü ve yaralılar var. Eylemler Tanrı adına, din adına gerçekleştiriliyor. Yerel gazetede stajyerlik yapan kimsesiz Augustin, olayların ortasında kalıyor. Bir yandan asıl suçluyu bulmak için kendi soruşturmasını yürütüyor, bir yandan masum bir çocuğun nasıl teröriste dönüştüğüne şahitlik ediyor. Tüm bunları yapabilmesine yardım eden çok özel bir yeteneği var: İnsanların yüzlerinin ötesindekileri,etraflarında dolaşıp onları iyiye ve kötüye yönlendiren meleklerini ya da şeytanlarını görüyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yüzlerin Ötesini Gören Adam i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yüzlerin Ötesini Gören Adam.

.... Lütfen e-posta kutunuzu kontrol ediniz ... Yüzlerin Ötesini Gören Adam Eric-Emmanuel Schmitt ... . Yüzlerin Ötesini Gören Adam Eric-Emmanuel Schmitt Doğan Kitap. Bu konuda pdfindiroku.site size yardım edecek. Eric Emmanuel Schmitt'in ölümsüz eseri Yüzlerin Ötesini Gören Adam hakkında hem bilgi edinecek hem de epub indirme bağlantısına ulaşacaksınız. Yüzlerin Ötesini Gören Adam. Eric Emmanuel DOĞAN KİTAP. Yüzlerin Ötesini Gören Adam kitabı pdf indirmek için geldiniz. 2019-04-16 yılında yayınlanan Yüzle ... Yüzlerin Ötesini Gören Adam - sizekitap.com ... . 2019-04-16 yılında yayınlanan Yüzlerin Ötesini Gören Adam , 1. Baskı ve Roman (Çeviri) kategorisinde yer almaktadır. İşe böyle bir yeteneğe sahip olan Augustin'in hikâyesi sizleri bekliyor "Yüzlerin Ötesini Gören Adam"da. Eric-Emmanuel Schmitt, Doğan Kitap, 328 s. "Yüzlerin Ötesinı Gören Adam". için 13 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Yüzlerin Ötesini Gören Adam. Eric-Emmanuel Schmitt. Satıcı. Yüzlerin Ötesini Gören Adam. Yazar : Eric-Emmanuel Schmitt Yayınevi : Doğan Kitap Bu kategorideki tüm ürünler. 27.44 TL. Tanrı öldürmeyi değil, sevmeyi ve hayatı sürdürmeyi ister. Belçika'nın sessizsedasız kenti Charleroi'da bombalar art arda patlıyor. Ölü ve yaralılar var. 30.69 TL. Tanrı öldürmeyi değil, sevmeyi ve hayatı sürdürmeyi ister. Belçika'nın sessizsedasız kenti Charleroi'da bombalar art arda patlıyor. Ölü ve yaralılar var. 28.89 TL. Belçika'nın sessizsedasız kenti Charleroi'da bombalar art arda patlıyor. Ölü ve yaralılar var. Eylemler Tanrı adına din adına gerçekleştiriliyor. 27.08 TL. Tanrı öldürmeyi değil, sevmeyi ve hayatı sürdürmeyi ister. Belçika'nın sessizsedasız kenti Charleroi'da bombalar art arda patlıyor. Ölü ve yaralılar var. 30.69 TL. Tanrı öldürmeyi değil, sevmeyi ve hayatı sürdürmeyi ister. Belçika'nın sessizsedasız kenti Charleroi'da bombalar art arda patlıyo...