Bak Yeşil Yeşil Yasemin

Güven Karabenli

Bak Yeşil Yeşil Yasemin
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-03
YAZAR Güven Karabenli
ISBN 6054938803
DOSYA FORMATI 6,87 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İşte o güneş ve o güneş batımı. Hani yeryüzünün bütün renklerini sinesinde toplayan, hani Atatürk’ün İzmir Kordon’da, Naim Palas’ta rakısını içerken o Yunan asıllı garsonu çağırıp, “Vre Dimitri, kralınız Konstantin buraya gelip güneş batışını seyreder miydi?” diye sorup aldığı, “Hayır” efendim cevabı karşısında ‘”O zaman niye İzmir’i almaya kalktı ki?” diye merak ettiği, o güneş batımı.İşte o güneş önce Pasaport’tan başlayıp, denizin kenarında perde duvar gibi dikilen, Yeşiltepe, Karataş, Göztepe, Güzelyalı apartmanlarını ve feribotu aydınlattı.Sonra parkları, envai çeşit ağaçları, çiçekleri, mavi beyaz belediye bisikletlerini, piknik masalarında teneke bira içip, midye dolma yiyen gençleri, tinercileri… Türbanlı aileleri geçip, İnciraltı’nda ‘her an yıkılabilir’ zihniyeti ile emaneten yapılmış marketleri, müzikli salonlarını, balık restoranlarını, kafeleri şöyle bir okşadı.Sonra da Rusya’da kominizim zamanında inşa edilen devasa binalara benzeyen, Dokuz Eylül Üniversite Hastanesi ana binasının altıncı katına, özel odaların bulunduğu koridorlardan birine geldi. Urla’ya bakan açık bir pencerenin önünde, tekerlekli sandalyede oturan, yeşil gözlü, saçları kemoterapiden dökülmüş güzel kadını ve Anthony Hopkins’e benzeyen, uzun beyaz saçlı, beyaz sakallı adama ulaştı…“Hayatım” dedi adam “Bak denizden rüzgâr ne güzel esiyor. Hadi oksijenini biraz kapatalım da deniz havası al. Çok yoruldun. Eğer ihtiyaç duyarsan hemen açarım.” Güzel kadın “Sen bilirsin” dedi, oksijeni kapatılınca bunalacağını bile bile. O kocaman yemyeşil gözlerini kocasının gözlerine dikip gülümsedi. Zaten otuz iki yıllık evlilikleri süresinde hep ‘peki’ veya ‘sen bilirsin’ demeye alışmıştı. “Peki” dedi “Sevgilim hadi deneyelim.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bak Yeşil Yeşil Yasemin i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bak Yeşil Yeşil Yasemin.

..., tekerlekli sandalyede oturan, yeşil gözlü, saçları kemoterapiden dökülmüş güzel kadını ve ... BAK YEŞİL YEŞİL YASEMİN… - Video - ViLOOK ... ... Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Ürün Yayınları Yayınevine ait Bak Yeşil Yeşil Yasemin kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. 16.30 TL. Urla'ya bakan açık bir pencerenin önünde, tekerlekli sandalyede oturan, yeşil gözlü, saçları kemoterapiden dökülmüş güzel kadını ve Anthony Hopkins'e benzeyen, uzun beyaz saçlı... Diğer Anadolu şehirlerini bilmem ama Sivas'ta ortaokul ve lise yıllarında büyük seks açlığ ... Bak Yeşil Yeşil Yasemin - Güven Karabenli | Nadir Kitap ... ... Diğer Anadolu şehirlerini bilmem ama Sivas'ta ortaokul ve lise yıllarında büyük seks açlığı çekerek büyüdük. Bu açlık bilhassa lise günlerinde daha somut hale geldi. Bak Yeşil Yeşil Yasemin. Güven Karaben ÜRÜN YAYINLARI/ANKARA. Urla`ya bakan açık bir pencerenin önünde, tekerlekli sandalyede oturan, yeşil gözlü, saçları kemoterapiden dökülmüş güzel... 15.19 TL. Urla'ya bakan açık bir pencerenin önünde, tekerlekli sandalyede oturan, yeşil gözlü, saçları kemoterapiden dökülmüş güzel kadını ve Anthony Hopkins'e benzeyen, uzun beyaz saçlı... Kitabın Orjinal Adı. : Bak Yeşil Yeşil Yasemin. Urla'ya bakan açık bir pencerenin önünde, tekerlekli sandalyede oturan, yeşil gözlü, saçları kemoterapiden dökülmüş güzel kadını ve Anthony Hopkins'e... Bak Yeşil Yeşil Yasemin. Yeni. Ücretsiz Kargo. Urla'ya bakan açık bir pencerenin önünde, tekerlekli sandalyede oturan, yeşil gözlü, saçları kemoterapiden dökülmüş güzel kadını ve Anthony Hopkins'e... Uzun yıllardır Marmaris'te yaşayan yazar Güven Karabenli yazdığı 4. Kitabı "Bak Yeşil Yeşil Yasemin" le okurlarının karşısına çıktı. Çünkü bu kitapta çok büyük aşk duyduğu eşi Yasemin'i anlattı. Bak Yeşil Yeşil Yasemin kitabı mı arıyorsunuz? Yazar Güven Karabenli mi yazmış? okumak internet üzerinden 6054938803 Bak Yeşil Yeşil Yasemin MOBI TXT...