Yaratılış Öyküsü / Hz. Adem (a.s)

Mehmet Nalbant

Yaratılış Öyküsü / Hz. Adem (a.s)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-03-01
YAZAR Mehmet Nalbant
ISBN 6051590899
DOSYA FORMATI 10,43 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yüce Allah’ın özel olarak seçtiği ve görevlendirdiği bütün peygamberler, insanlara Rabbimiz’in emir ve yasaklarını bildirmiş, doğru yolu göstermişlerdir. Nasıl ibadet edileceğini öğretip onları faydalı işler yapmaya davet etmişlerdir.İşte çocuklara, Kur’an-ı Kerîm’de adı geçen peygamberlerden bazılarını tanıtmak için hazırlanan ve on iki kitaptan oluşan “Peygamberlerin İzinde Serisi”, güzel ahlâkın canlı örnekleri olan bu elçilerin ibret dolu hayatlarını, akıcı ve şiirsel bir dille sunuyor.Serinin ilk kitabı olan Yaratılış Öyküsü’nde; ilk insan ve ilk peygamber olan Hz. Âdem ile eşi Hz. Havva’nın yaratılışı, şeytanın sözüne kanıp yasak meyveyi yemeleri, cennetten çıkarılıp ayrı düşmeleri ve kırk yıl süren tövbenin ardından affedilme süreçleri, rengârenk resimler eşliğinde anlatılıyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yaratılış Öyküsü / Hz. Adem (a.s) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yaratılış Öyküsü / Hz. Adem (a.s).

...dem'in (a.s.) yaratılışı nasıl olmuştur? Meleklerin Cenâb-ı Hakk'a "neden bir halîfe yaratmak istediğini" sormaları; O'na îtiraz ve isyan etmek için değil, insanın yaratılış hikmetini öğrenmek içindir ... Yaratılış Öyküsü Hz. Adem a.s - Masalseç ... . Mehmet Nalbant. Yüce Allah'ın özel olarak seçtiği ve görevlendirdiği bütün peygamberler, insanlara Rabbimiz'in emir ve yasaklarını bildirmiş, doğru yolu göstermişlerdir. Seni gördüğüme sevindim AtılgOkuy - Yaratılış Öyküsü Hz. Adem (a.s) itibaren Mehmet Nalbant. Serinin ilk kitabı olan Yaratılış Öyküsü'nde; ilk insan ve ilk peygamber olan Hz. Adem ile eşi Hz. Adem (a. ... Yaratılış Öyküsü / Hz. Adem (a.s) ... . Seni gördüğüme sevindim AtılgOkuy - Yaratılış Öyküsü Hz. Adem (a.s) itibaren Mehmet Nalbant. Serinin ilk kitabı olan Yaratılış Öyküsü'nde; ilk insan ve ilk peygamber olan Hz. Adem ile eşi Hz. Adem (a.s) - Mehmet Nalbant en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Mehmet Nalbant. Kitap Açıklaması. Yaratılış Öyküsü Hz. Adem (a.s). İlk insan ve ilk peygamber olan Hz. 10.20 TL. Â...