Sıfır Sıkıntı

Mertcan Ermiş

Sıfır Sıkıntı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-10-17
YAZAR Mertcan Ermiş
ISBN 6058455009
DOSYA FORMATI 12,96 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Zamanı yönetenlerden olun !21. yüzyılın insanları olarak bilginin en çok biriktiği çağda yaşıyoruz. Peki bu kadar bilgiyle, hayatımız boyunca neler yapıyoruz ve nasıl izler bırakıyoruz? İlk deneyimlerimizde başımıza neler geliyor? İlk iş görüşmemizde, ilk uçak seyahatimizde, ilk buluşmamızda, üniversitenin ya da askerliğin ilk gününde… Zamanı iyi değerlendirmek için yeni şeyler denemek istemiyor olabilirsiniz. En azından vardığınız sonuçlara, farklı yollardan gitmeyi deneyin. Rutin alışkanlıklarınızın dışına çıkın. Yaptıklarınız aynı kaldığı sürece alacağınız sonuçlar da aynı kalacak. Bakış açınızı değiştirin. Bu kitapta, ilk kez yaşayacağınız olaylara, içinde bulunacağınız durumlara, hissedeceğiniz duıygulara ön bakış kazanacaksınız. Sıfır sıkıntı, zamanın ruhunu yakalamanız için günlük hayatta işinize yarayacak, ilklerinize yol gösterecek, faydalı bilgiler ve bol vitaminli tavsiyeler içeriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sıfır Sıkıntı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sıfır Sıkıntı.

...RSIKINTI 13:28 Şehinşah - Sıfır Sıkıntı (Official Video) Cash Ömer & Mavzer - Sıfır Sıkıntı - 2017 (Officiall Klip ... Cakallarla. Dans. 3. Sifir. Sikinti : Free Download... : Internet Archive ... ... Macera, komedi. Yönetmen: Murat Şeker. Yıldız: Şevket Çoruh, Murat Akkoyunlu, Timur Acar vb. Kayınço Gökhan, Muhasebeci Servet... Kafam yüksek gezerim gözlerimde ışıltı Oluyoruz çıkıntı çünkü sıfır sıkıntı! Sıfır sıkıntı, sıfır sıkıntı! Sokakta siren sesi,telefonda hışırtı. Neden böyle yaptınız?Canımız çok sıkıldı. ÇAKALLARLA DANS 3: SIFIR SIKINTI - Fragman. 4 kahramanımız Gökhan, Hik ... Sıfır Sıkıntı Mp3 İndir ... . Neden böyle yaptınız?Canımız çok sıkıldı. ÇAKALLARLA DANS 3: SIFIR SIKINTI - Fragman. 4 kahramanımız Gökhan, Hikmet, Necmi ve Servet koşullu olarak hapishaneden salındıktan sonra birlikte grup terapisine gitmektedir. Search the history of over 428 billion web pages on the Internet. Şehinşah - Sıfır Sıkıntı (Official Video) 1:24 İSTANBUL TRİP ŞEHİNŞAH KONSERİNİ BASTI / SIFIR SIKINTI 7:03 İstanbul Trip - Sıfır Sıkıntı Beat | by OG | 6:12 (Turkish Rap) İstanbul Trip feat....