Moda Tasarımında Mücevher Tasarımı

Elizabeth Galton

Moda Tasarımında Mücevher Tasarımı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-15
YAZAR Elizabeth Galton
ISBN 9750406959
DOSYA FORMATI 5,99 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Literatür® Moda Tasarımının Temelleri Dizisi’nin onuncu kitabı olan Mücevher Tasarımı adlı kitap mücevherin tarihçesi ve lüks, couture ve moda mücevher pazarlarıyla birlikte etik uygulama ve pazarlama gibi başlıkları inceliyor.Kitap, tasarım sürecinin ilk eskizden numuneye ve oradan da koleksiyonun oluşumuna doğru nasıl geliştiğini araştırırken müşterilerle ilişkiler, basın ve satın alma sorumlularıyla iş yapma biçimlerinide inceliyor.Mücevher imalatı ve fiyatlandırması ile perakendeciliği irdeleyen kitap, aynı zamanda mücevher tasarımcılarının günlük yaşamlarını ve tasarım işbirliklerinde çalışmaktan bir tasarım ekibi üyesi olmaya, sektörde başarılı olmaları için gereken koşulları ve becerileri de inceliyor. Farklı kariyer yollarına genel bir bakış sunuyor ve günümüzün en yetenekli mücevher tasarımcılarının dünyasına bir pencere açıyor. Mücevher Tasarımı mücevher sektöründe bir kariyer hedefleyen herkes için zengin bir ilham kaynağı ve gerekli bir araçtır.“Bu kitap, takı tasarımı bölümlerinden yeni mezun olanlar ve bir işletme kurmak isteyen ya da koleksiyon oluşturmak isteyenler için muhteşem bir kaynaktır. Çok güzel hazırlanan kitap derinlikli, profesyonel görünüşüyle hem cesaretlendirici hem de yol gösterici. Keşke ben kariyerime başlarken böyle bir kitap olsaydı!”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Moda Tasarımında Mücevher Tasarımı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Moda Tasarımında Mücevher Tasarımı.

...ustrator. Küçük yaşlardan itibaren aldığı resim ve Türk El Sanatları eğitimini 2001 yılında takı ve mücevher dünyasına sundu ... Moda Tasarımında Mücevher Tasarımı - Elizabeth Galton : %23... ... . Moda Tasarımında Mücevher Tasarımı yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı Literatür® Moda Tasarımının Temelleri Dizisi'nin onuncu kitabı olan Mücevher Tasarımı adlı kitap... Elizabeth Galton. Literatür® Moda Tasarımının Temelleri Dizisi'nin onuncu kitabı olan Mücevher Tasarımı adlı kitap mücevherin tarihçesi ve lüks... Elizabeth GALTON. Literatür Moda Tasarımının Temelleri Dizisi'nin onuncu kitabı olan Mücevher Tasarımı adlı kitap mücevherin t ... Moda Tasarımında Mücevher Tasarımı Literatür... - GittiGidiyor ... ... Elizabeth GALTON. Literatür Moda Tasarımının Temelleri Dizisi'nin onuncu kitabı olan Mücevher Tasarımı adlı kitap mücevherin tarihçesi ve lüks... Elizabeth Galton. Literatür® Moda Tasariminin Temelleri Dizisi'nin onuncu kitabi olan Mücevher Tasarimi adli kitap mücevherin tarihçesi ve lüks... Mücevher Tasarımı mücevher sektöründe bir kariyer hedefleyen herkes için zengin bir ilham... Boyutlar ve boyutlar:23,5 x 1,5 x 16,5 cm Tarafından gönderildi Moda Tasarı...