Gece ile Gündüz / Kuşlara Uzanan Dallar

Sima Özkan

Gece ile Gündüz / Kuşlara Uzanan Dallar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-05-19
YAZAR Sima Özkan
ISBN 6053745730
DOSYA FORMATI 7,65 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gece ile Gündüz ve bir de arkadaşları Yazgülü, Burgazada'da Kep birlikte kahvaltı ederek güzel yaz sabanının tadını çıkarmaktadırlar. Fakat radyodaki bir son dakika haberiyle keyiflen kaçar: "Bugün saat 09:15'te İstanbul'daki tüm kuşlar esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldular. Ne gökyüzünde ve sokaklarda, ne de bahçelerde ve parklarda tek bir kuş bile yok. Şehri aniden saran bu sessizlik karşısında herkes şaşkın/' Onca kuş birdenbire nereye kaybolmuş olabilir acaba?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gece ile Gündüz / Kuşlara Uzanan Dallar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gece ile Gündüz / Kuşlara Uzanan Dallar.

... da Kep birlikte kahvaltı ederek güzel yaz sabanının tadını çıkarmaktadırlar ... Gece İle Gündüz - Kuşlara Uzanan Dallar - Sima... - Köln Kütüphane ... . Fakat radyodakı bir son dakika haberiyle keyiflen kaçar Bugün saat... Gece ile Gündüz ve bir de arkadaşları Yazgülü, Burgazada'da Kep birlikte kahvaltı ederek güzel yaz sabanının tadını çıkarmaktadırlar. Sima Özkan Yıldırım. Gece ile Gündüz ve bir de arkadaşları Yazgülü, Burgazada'da Kep birlikte kahvaltı ederek güzel yaz sabanının tadını çıkarmaktadırlar. Gece ile Gündüz ve bir de arkadaşları Yazgülü, Burgazada'da Kep birlikte kahv ... Gece ile Gündüz Kuşlara Uzanan Dallar - Sima Özkan... | İnsanokur ... . Gece ile Gündüz ve bir de arkadaşları Yazgülü, Burgazada'da Kep birlikte kahvaltı ederek güzel yaz sabanının tadını çıkarmaktadırlar. ...Kuşlara Uzanan Dallar-Final Kültür Sanat Yayınları-9786053745730-Sima Özkan-%30 indirimli-Gece ile Gündüz ve bir de arkadaşları Yazgülü Gece İle Gündüz - Pudra Şekeri Yağmuru. Sima Özkan....