Nurlu Doğum

Adem Şener

Nurlu Doğum
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-01-01
YAZAR Adem Şener
ISBN 9944771030
DOSYA FORMATI 5,84 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kâinattaki en büyük hadise, hiç şüphesiz Peygamber Efendimiz’in (s.a.v.) dünyaya gelişidir. Zira Peygamber Efendimiz’in (s.a.v.) nuru, yaratılanların en evveli ve özüdür. O, yaratılış ağacının çekirdeğidir. Allahü Teâlâ (c.c.) O’nun gelişini takdir etmeseydi, kâinat da, insan da olmayacaktı. Dolayısıyla imtihan dünyasının kapısı da açılmayacaktı.Allahü Teâlâ (c.c.) “Ey Habibim! Sen olmasaydın felekleri (kâinatı) yaratmazdım” hadis-i kutsisi ile bu gerçeğe işaret etmiştir.Peygamber Efendimiz (s.a.v.) “Biz Seni ancak âlemlere rahmet olasın diye yarattık” ayet-i kerimesinde de beyan edildiği üzere bütün yaratılanlara rahmet vesilesidir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Nurlu Doğum i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Nurlu Doğum.

...peygamber efendimizin doğumu ve çocukluğu) ... Normal Doğum ... . Adem Şener. Kâinattaki en büyük hadise, hiç şüphesiz Peygamber Efendimiz'in (s.a.v.) dünyaya gelişidir. Zira Peygamber Efendimiz'in (s.a.v.) nuru, yaratılanların en evveli ve özüdür. 30.80 TL. Nurlu Doğum-Tekbir Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Tavsiyesinde bulundun ya Nurlu Nebi. Nur ne ... Nurlu Doğum Adem Şener ... . Tavsiyesinde bulundun ya Nurlu Nebi. Nur nebi, sen Âlemlere Rahmettin bizlere gülümserdin candan severdin, bu gece kutlu nurlu doğum gecen Nur Nebi Hoş Geldin, ama çabuk gittin ya Nebi. Ayrıntılar. Nurlu Doğum, Peygamber Efendimiz'in Doğumu ve Çocukları, Adem Şener. Türü : Dini Kitaplar. Baskı: 1, 2008....