Gözyaşlarımız

Ayşegül Çiçekoğlu

Gözyaşlarımız
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-09-14
YAZAR Ayşegül Çiçekoğlu
ISBN 6052006399
DOSYA FORMATI 11,5 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Zaman herkese göre farklı geçer. Kimilerine günler hiç geçmez hele ki kavuşmak istediğin biri varsa ya da olmasını beklediğin bir olay… O zaman sanki yerinde çakılı kalır. Benim için de öyleydi. Kavuşmak istediğim iki kişi vardı hayatımda: Biri benim yüzümden toprağın altında yatıyordu. Ona kavuşmam için ölmem gerekiyordu. Diğeri de her gece hasretiyle küçücük giysilerine sarıldığım oğlum Haluk’tu. Onun için hayatta kalmam gerekiyordu. Bense Araf’ta kalmıştım. Ne ölebiliyordum ne de yaşayabiliyordum. Sonsuz bir döngünün ortasında ve zamanın durağanlığında asılı kalmış gibiydim. Gündüzleri güçlü kadını oynarken geceleri bir zavallıydım. Geçmek bilmeyen günleri bir pranga gibi peşimde sürüklüyordum.” Yakasını bir türlü bırakmayan geçmişiyle baş etmeye ve kendini bulmaya çalışan ünlü bir yazar; Öykü.Geçmişin derinliklerinden çıkıp gelerek, yaşananların aslında öyle olmadığını anlatan bir büyükanne; Piraye.Piraye Hanım’ın son nefesinde kendine verdirdiği sözü tutmaya çalışan genç ve başarılı bir avukat; Doruk.Acılarla geçmiş bir ömrün ve hiç kimselere anlatılmayan sırların günün birinde ortaya çıkmasıyla birleşen hayatlar... Nefret edilen yerde gerçek aşkı bulmanın, küllerinden yeniden doğmanın hikâyesi…Belki de kalbimizdeki ağlamayı durdurabilecek tek şey gözyaşlarımızdır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gözyaşlarımız i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gözyaşlarımız.

...şluğunda bulunan salgı bezlerinin doğal bir biçimde salgıladığı bir sıvıdır ... Gözyaşlarımız Aynı ... . Gözlerin temizlenmesini ve nemlenmesini sağlar. Tuzlu ve... Ağlamanın kadını erkeği olmazmış tabi ama kadınların gözlerinin sulanması erkeklere göre daha bir kolay olur. Çünkü kadın daha merhametlidir, ince ruhludur, düşüncelidir, narindir... Ama erkeğin... Bu özlü sözler sayfamızın altında Gözyaşı ile ilgili sözleri derledik. Siz de sitemizden gözyaşı sözlerine göz atabilirsiniz. Ömür Gedik Gözyaşlar ... Gözyaşı ile İlgili Sözler | Güzel Cümleler ... . Siz de sitemizden gözyaşı sözlerine göz atabilirsiniz. Ömür Gedik Gözyaşlarım Anlatır şarkı sözleri: Dönülmez Yollarımı / Kararsız Günlerimi / Şu Garip Hikayemi / Gözyaşlarım... "Resim:alıntı". Akmaz gözyaşlarımız yanaklarımıza. Omurgalıların göz boşluğundaki bezlerin salgıladığı berrak, parlak, tuzlu sıvıdır diye tanımlanmış gözyaşı sözlükte. Vücudumuz çeşitli yollarla hayati öneme sahip birçok sıvı salgılamaktadır. Gözyaşı bunlardan bir tanesidir. Vücudumuzda çok önemli yere sahip olan gözyaşı... Ağlamak Yaşlar bazen sebepli bazen de sebepsizce dökülür gözlerimizden. Ama akıtılan her gözyaşı ağlamak olarak nitelendirilemez elbette. Bana göre ağlamak... GiZLeNeN GöZYaŞLaRıMıZ. 2,916 likes · 29 talking about this. ADMiN: CILGIN TÜRK. See more of GiZLeNeN GöZYaŞLaRıMıZ on Facebook. 9- Gözyaşlarımız, başkaları için sinyal olabilir 2011 yılında yapılan bir çalışmaya göre, erkeklerin, kadınların gözyaşını kokladıktan sonra testosteron ve cinsel isteklerinde azalma olduğu görülmüştür. Facebook'ta takip edin. Gözyaşı ile ilgili güzel sözleri bulacağınız bu güzel sözler sayfamızda sizlere güzel sözler hazırladık. Bu güzel ve anlamlı gözyaşı sözlerini kimle isterseniz facebook, twitter... Yemek hazırlarken soğan doğradığımızda, gözlerimizden o tuzlu su damlacıkları (diğer bir deyişle "gözyaşlarımız") neden süzülür? Değişimler sonucunda akan gözyaşlarımız... Soğan yüzünden akan gözyaşlarımız... Ü...