Dikkat ve Görsel AlgıGölgeler, Renkler ve Şekiller

Kollektif

Dikkat ve Görsel AlgıGölgeler, Renkler ve Şekiller
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-07-06
YAZAR Kollektif
ISBN 6059039314
DOSYA FORMATI 10,44 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

6 ana kart, 12 uygulama resmi ve 46 uygulama kartı.Tamamlama kartları, gölgeler ile içi boş olan şekillerin üzerine uygun renkten olanlar konularak resim tamamlanmaktadır.Amaç: Görsel algı, dikkat, şekil, renk ve uzamsal becerilerin gelişimi sağlamaktır.Mukavvadan muhafaza kutusu (22x20x5)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dikkat ve Görsel AlgıGölgeler, Renkler ve Şekiller i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dikkat ve Görsel AlgıGölgeler, Renkler ve Şekiller.

...28 TL. Tamamlama kartları, gölgeler ile içi boş olan şekillerin üzerine uygun renkten olanlar konularak resim tamamlanmaktadır ... Dikkat ve Görsel Algı 3-4 Yaş Grubu; Gölgeler, Renkler ve Şekiller ... . Amaç: Görsel algı, dikkat, şekil, renk ve uzamsal becerilerin gelişimi... Tamamlama kartları, gölgeler ile içi boş olan şekillerin üzerine uygun renkten olanlar konularak resim tamamlanmaktadır. Amaç: Görsel algı, dikkat, şekil, renk ve uzamsal becerilerin gelişimi sağlamaktır. ...kartı.Tamamlama kartları, gölgeler ile içi boş olan şekillerin üzerine uygun renkten olanlar konularak resim tamamlanmakt ... Dikkat ve Görsel Algı: Gölgeler, Renkler ve Şekiller - kitapjet.net ... . ...kartı.Tamamlama kartları, gölgeler ile içi boş olan şekillerin üzerine uygun renkten olanlar konularak resim tamamlanmaktadır.Amaç: Görsel algı, dikkat, şekil, renk ve uzamsal becerilerin gelişimi......