Adımı Söyle

James Dawson

Adımı Söyle
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-06-12
YAZAR James Dawson
ISBN 6059817066
DOSYA FORMATI 8,59 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Okuldaki arkadaşları, Bobbie ile en yakın arkadaşı Naya’ya efsanevi Kanlı Mary’nin hayaletiniçağırmak için meydan okuduklarında, ikisi de bir şey olacağına inanmaz.Böylece mum ışığı ile aydınlanan bir aynanın önünde, Mary’nin adını beş kere tekrarlayarak ritüelitamamlarlar.Kanlı Mary, Kanlı Mary, Kanlı Mary…Ve o gece bir şeyi uyandırırlar.Karanlık, ürkütücü ve kontrolden çıkmış bir şeyi.Mary oradadır; gözden uzak, yalnızca gözünüzün bir köşesinde.Kâbuslarınızda pusuya yatar.Yatak odanızdaki gölgelerde saklanır.Gördüğünüz her aynada sizi bekliyor olacaktır.O, her yerde ve intikam peşinde.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Adımı Söyle i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Adımı Söyle.

...ret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir ... Adımı Söyle Şarkı Sözü ... . Adımı Söyle. Hiç dokunmadan ses çikarmadan Bana gel öyle. Adimi söyle Yüzümü gizle. Hiç sevismeden sabah olmadan Uzaga gitme Hiç üzülmeden yara almadan Beni sev öyle Yaklas . Kimse görmeden hiç degismeden Bana gel öyle Yaklas . Adimi söyle. Adimi söyle Yüzümü gizle. Hiç sevismeden sabah olmadan Uzaga gitme Hiç üzülmeden yara almadan Beni sev öyle Yaklas . Adımı Söyle - Özlem Tekin. Hiç dokunmadan se ... Adımı Söyle - James Dawson Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . Adımı Söyle - Özlem Tekin. Hiç dokunmadan ses çikarmadan Bana gel öyle. Adimi söyle Yüzümü gizle. Hiç sevismeden sabah olmadan Uzaga gitme Hiç üzülmeden yara almadan Beni sev öyle Yaklas . Özlem Tekin - Adımı Söyle. Albüm Adı : Oz. Adimi söyle Yüzümü gizle. Hiç sevismeden sabah olmadan Uzaga gitme Hiç üzülmeden yara almadan Beni sev öyle Yaklas ....