Benim Tatlı Komposto Günlüğüm

Tuba Ünsal

Benim Tatlı Komposto Günlüğüm
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-04-05
YAZAR Tuba Ünsal
ISBN 6054560745
DOSYA FORMATI 4,32 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnişlerle ve çıkışlarla dolu kariyerimin bir noktasında ‘dur’ deyip bir ara çocuk yapacağımı biliyordum.Ama o gün geldiğinde, neler yapmam gerektiği ile ilgili hiçbir fikrim yoktu. Tamam, çocuklarla iyi anlaşıyorum ama bunun dokuz ay karında taşıması var. Eve postayla göndermiyorlar nitekim. Eee, dokuz ay taşımakla da bitmiyor. Beslenmesi, uykusuzluğu, düzenli hayatı... Bir sürü, bir sürü değişken! Ama olsun, benim sevecen, sabırlı, tatlı bir anne olma ihtimalim de yüksekti. Yoksa değil miydi? Yoksa çocukları çok sevmek yeterli değil mi? İşte bütün bu karmaşaya geliştirdiğim çözümler, günbegün bu kitapta hayat buluyor!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Benim Tatlı Komposto Günlüğüm i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Benim Tatlı Komposto Günlüğüm.

...ne olma ihtimalim de yüksekti. Tuba Ünsal adlı yazara ait Benim Tatlı Komposto Günlüğüm kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz ... Benim Tatlı Komposto Günlüğüm %28 İndirimli Tuba Ünsal ... . 23.20 TL. Eee, dokuz ay taşımakla da bitmiyor. Beslenmesi, uykusuzluğu, düzenli hayatı... Bir sürü, bir sürü değişken! Ama olsun, benim sevecen, sabırlı, tatlı bir anne olma ihtimalim de yüksekti. Beslenmesi, uykusuzluğu, düzenli hayatı... Bir sürü, bir sürü değişken! Ama olsun, benim sevecen, sabırlı, tatlı bir anne olma ihtimalim de yüksekti. Yoksa değil miydi? 13,5x21. Benim ... Benim Tatlı Komposto Günlüğüm/Tuba Ünsal Fiyatı ve... - GittiGidiyor ... . Beslenmesi, uykusuzluğu, düzenli hayatı... Bir sürü, bir sürü değişken! Ama olsun, benim sevecen, sabırlı, tatlı bir anne olma ihtimalim de yüksekti. Yoksa değil miydi? 13,5x21. Benim Tatlı Komposto Günlüğüm. Hamilelik Günlüğü... Ama olsun, benim sevecen, sabırlı, tatlı bir anne olma ihtimalim de yüksekti. Yoksa değil miydi? Benim Tatlı Komposto Günlüğüm/tuba Ünsal. Gittigidiyor'da 75 TL'ye varan World Puan KampanyasıStokta 100+ adet3 iş günüSon güncelleme: Dün 23:36 GittiGidiyor/sozcukitabevi. Benim Tatlı Komposto Günlüğüm. Yeni. Ücretsiz Kargo. Bir sürü, bir sürü değişken! Ama olsun, benim sevecen, sabırlı, tatlı bir anne olma ihtimalim de yüksekti. Eee, dokuz ay taşımakla da bitmiyor. Beslenmesi, uykusuzluğu, düzenli hayatı... Bir sürü, bir sürü değişken! Ama olsun, benim sevecen, sabırlı, tatlı bir anne olma ihtimalim de yüksekti. 20.88 TL. Eee, dokuz ay taşımakla da bitmiyor. Beslenmesi, uykusuzluğu, düzenli hayatı... Bir sürü, bir sürü değişken! Ama olsun, benim sevecen, sabırlı, tatlı bir anne olma ihtimalim de yüksekti. 29 TL. Eee, dokuz ay taşımakla da bitmiyor. Beslenmesi, uykusuzluğu, düzenli hayatı... Bir sürü, bir sürü değişken! Ama olsun, benim sevecen, sabırlı, tatlı bir anne olma ihtimalim de yüksekti....