Aşktır Asıl Şarap

Robert Frager

Aşktır Asıl Şarap
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-31
YAZAR Robert Frager
ISBN 6055215965
DOSYA FORMATI 8,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Robert Frager'ın sohbetleri Cennetin ırmakları gibi temiz, berrak ve tam da ruhun damağına layık." -Pir Zia Inayat-Khan"Mürşidler aşkın sâkisi, dervişler de kadehtir. Aşk ise asıl şaraptır." Bu kitapta toplanan öğretiler ve hikâyeler eşsizdir. Bu kitabın amacı, yaşayan tasavvuftan neşet eden lezzeti okuyuculara aktarabilmektir. Kitap, bu mistik geleneği Batı’ya taşıyan büyük bir tasavvuf üstadının gerçek öğretilerini içermektedir. Batı dünyasında Muzaffer Ozak, sadece bir avuç dolusu İngilizce kelime bilen fakat öğrencilerinin kalplerini çok iyi okuyan bir ziyaretçi idi. Dervişlerine bütün gücü, şefkat ve ilmiyle yıllarca hizmet etti. Muzaffer Efendi birçok Batılı kalpte keşfettiği Allah’ı bulma arzusundan çok etkilenmiştir. Aşktır Asıl Şarap, onun bu arzuya cömertlikle verdiği cevaptır.Ozak’ın Amerika’da çeşitli zamanlarda yapmış olduğu sohbetler, onun vasıtasıyla İslam’la tanışan Prof. Dr. Robert Frager tarafından derlenmiş ve kitap haline getirilmiştir.Kitapta zevkle okuyacağınız birbirinden ilginç konular ve bu konuların daha iyi anlaşılmasını sağlayacak hikâyeler ve menkıbeler bulacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aşktır Asıl Şarap i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aşktır Asıl Şarap.

...00 tarihinde girilmiştir. aşktır asıl şarap ... Aşktır Asıl Şarap - Rober Froger - Düşünce ... . 2. #2734385. aşk şarabı içmesi hoştur. (bkz: şaşkın). devamını gör... Aşktır Asıl Şarap, onun bu arzuya cömertlikle verdiği cevaptır. Ozak'ın Amerika'da çeşitli zamanlarda yapmış olduğu sohbetler, onun vasıtasıyla İslam'la tanışan Prof. Robert Frager. Kitap Tanıtımı. "Robert Frager'ın sohbetleri Cennetin ırmakları gibi temiz, berrak ve tam da ruhun damağına layık. "- Pir Zia Inayat-Khan. "Mürşidler aşkın s ... Aşktır Asıl Şarap Robert Frager ... . "- Pir Zia Inayat-Khan. "Mürşidler aşkın sakisi, dervişler de kadehtir. Kalp, Nefs ve Ruh’un yazarı Rober Froger’dan tasavvufî, psikolojik bir eser: “Aşktır Asıl Şarap". Aşkın inceliklerine dair meselelerde okuyucuyu aydınlatan eserde, aşk üzerine menkîbeler de yer alıyor. Aşktır Asıl Şarap, onun bu arzuya cömertlikle verdiği cevaptır. Ozak'ın Amerika'da çeşitli zamanlarda yapmış olduğu sohbetler, onun vasıtasıyla İslam'la tanışan Prof....