Aşktan Sonra Hayat Var mı?

Mehmet Y. Yılmaz

Aşktan Sonra Hayat Var mı?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-08-07
YAZAR Mehmet Y. Yılmaz
ISBN 6058447448
DOSYA FORMATI 11,69 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir erkeğin hayatını anlamlı kılacak olan şey, bir kadına tutku ve sevgiyle bağlanmasıdır. Bir erkeğin yaşamında sevdiği özel bir kadın yoksa bu kuşkusuz ki eksik kalmış bir hayattır.Eksiktir, çünkü bir erkeğin hayat içindeki duruşu, yaşamını paylaştığı kadının durduğu yer ile ilgilidir. Başka bir deyişle, bir erkeğin vizyonu birlikte olduğu kadının vizyonu ile sınırlıdır, ne bir adım ilerisi, ne bir adım gerisi. Erkekler hayatta ne yaparlarsa bir kadın için yaparlar ki, bunu daha ilkokul sıralarında öğrenmiştim. Sınıftaki kızların dikkatini çalışkanlıkları ile çekemeyen erkek çocukların sınıfın en azgın tiplerine dönüşmelerinin nedeni de budur zaten: Kızların dikkatini çekmek.Sonra yıllar geçer, yaşlar ilerler. Bir kadına sarılmak, onu öpmek gençlikteki gibi bir heyecan patlamasına yol açmasa bile yanımızda bir kadın ararız.Dünya kalabalıktır, ama aslında hayatlarımız hep iki kişiliktir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aşktan Sonra Hayat Var mı? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aşktan Sonra Hayat Var mı?.

... Ürün Adı: Aşktan Sonra Hayat Var mı ... Aşktan Sonra Hayat Var mı? - Mehmet Y. Yılmaz : %27 İndirimli ... . Mağaza: Fırsat Kapında. Sepetinizi temizlemek istediğinizden emin misiniz? Evet, silmek istiyorum. Hayır silmek istemiyorum. Elden satış imkanı var mı? Ürün hakkında nasıl bilgi alırım? Siparişimi nasıl takip edebilirim? Kargo. Fiyat. Beni susturabilecek tek şey & aşktan sonra hayat var MI. Eksiktir, çünkü bir erkegin hayat içindeki durusu, yasamini paylastigi kadinin durdugu yer ile ilgilidir. Erkekler hayatta ne yaparlarsa bir kadi ... AŞKTAN SONRA HAYAT VAR MI Kitabı ... . Erkekler hayatta ne yaparlarsa bir kadin için yaparlar ki, bunu daha ilkokul siralarinda ögrenmistim. Bir erkeğin yaşamında sevdiği özel bir kadın yoksa bu kuşkusuz ki eksik kalmış bir hayattır. Eksiktir, çünkü bir erkeğin hayat içindeki duruşu, yaşamını paylaştığı kadının durduğu yer ile ilgilidir. Geri Satıcı Açıklaması. Aşktan Sonra Hayat Var Mı. (#517855038). Erkekler hayatta ne yaparlarsa bir kadın için yaparlar ki, bunu daha ilkokul sıralarında öğren-miştim. Bir erkeğin yaşamında sevdiği özel bir kadın yoksa bu kuşkusuz ki eksik kalmış bir hayattır. Eksiktir, çünkü bir erkeğin hayat içindeki duruşu, yaşamını paylaştığı kadının durduğu yer ile ilgilidir. Bu ürün tedarik aşamasındadır. Aşktan Sonra Hayat Var Mı? Ka Kitap. Eksiktir, çünkü bir erkeğin hayat içindeki duruşu, yaşamını paylaştığı kadının durduğu yer ile ilgilidir. Eksiktir, çünkü bir erkeğin hayat içindeki duruşu, yaşamını paylaştığı kadının durduğu yer ile ilgilidir. Erkekler hayatta ne yaparlarsa bir kadın için yaparlar ki, bunu daha ilkokul sıralarında öğren-miştim. Aşktan Sonra Hayat Var mı-Mehmet Y. Yılmaz-Ka Yayınları-Kapak Türü Karton Kapak-Sayfa Sayısı 272 -Basım Yılı 2015 | Bir erkegin hayatini anlamli kilacak olan se. Bir erkeğin yaşamında sevdiği özel bir kadın yoksa bu kuşkusuz ki eksik kalmış bir hayattır. Eksiktir, çünkü bir erkeğin hayat içindeki duruşu, yaşamını paylaştığı kadının durduğu yer ile ilgilidir. Mehmet Y. Yılmaz. Bir erkeğin hayatını anlamlı kılacak olan şey, bir kadına tutku ve sevgiyle bağlanmasıdır. Bir erkeğin yaşamında sevdiği özel bir kadın yoksa bu kuşkusuz ki eksik kalmış bir... Mehmet Y. Yılmaz. Bir erkeğin hayatını anlamlı kılacak olan ...