Habib-i Hüda

Mustafa Özdamar

Habib-i Hüda
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-04-06
YAZAR Mustafa Özdamar
ISBN 9758225637
DOSYA FORMATI 9,20 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

O, âlemlere rahmetdir, rahmet olarak gönderilmiştir. Müjdecidir, uyarıcıdır; zorba değildir. Zahmetde zorlananlara rahmet ikrâm etmiştir.Bunda yalan yok!O, hidâyet hekimidir, kılıcı neşterdir.O’nun misyonu imhâ değil, ihyâdır. Her şeyi panzehirdir. Kendileriyle savaşmak zorunda kaldığı insanlara bile panzehir sunmuştur.Bunda yanlış yok!Kendileriyle savaşmak zorunda kaldığı insanlarla, onların egolarına katık etmek için prangaya vurdukları barışı serbest bırakmak, her türlü farka rağmen esenlik içinde evrensel bir birlikte yaşama modeli oluşturmak için savaşmıştır.O, haklılara haklarını, haksızlara müstehaklarını vermek; haddini bilmeyenlere hadlerini bildirmek; hiç kimseyi ve hiçbir şeyi haksızlığa uğratmamak için çalışıp çabalamıştır.Çıplak gerçek bu!O, bütün semâvî dinlerin toplamının Peygamberidir. Büyük insanlık ailesinin tamamı O’nun ümmetidir. Bütün Peygamberler O’nu temsilen gelip gitmişlerdir.Bunda kuşku yok!O, hayatın lâf ve ihtilâf harmanlarında dağılıp giden, şaşkınlığa ve taşkınlığa düşen insanları, iç ve dış ilişkiler ağının odağındaki kendilerine, kendi öz gerçeklerine çağırıyor.İnsanlık, seni tanıdığı zaman, kendi kendisiyle tanışmış olacakdır yâ Rasûlallah!Seni seven kendini sever, seni sayan kendini sayar dahîlek yâ Rasûlallah!. Seni bilen kendini bilir, seni bulan kendini bulur şefâat yâ Rasûlallah!. Yâ Selâm!..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Habib-i Hüda i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Habib-i Hüda.

... Ergün Topçu kardeşlerin hat koleksiyonu ... Habib-i Hüda | kirkkandil.com ... ... Gece Modu İstatistik Giriş Kayıt. habib-i hüdâ habib-i hüdâ - Dünya Sözlük. başlığa ait ilk tanım kameray tarafından 2017-08-30 19:04:23 tarihinde girilmiştir. habib-i hüdâ. Muhammed Mustafâ yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Fahri Alem Habibi Hüda Hz. Muhammed Mustafâ kitabına benzeyen kitaplar. Kargo. Fiyat. Fahr-i alem habib-i hüda h ... Habib İ Hüda Mustafa Özdamar ... . Kargo. Fiyat. Fahr-i alem habib-i hüda hz. Muhammed Mustafa. Osman Nuri Topbaş. Satıcı. 33 TL. Allahümme salli ve sellim ve bârik alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âl-i seyyidinâ Muhammed. Size sizin içinizden üstünüze titreyen azîz bir peygamber geldi. Habib-i Hüda - Mustafa Özdamar hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Habib-i Hüda. Mustafa Özdamar adlı yazara ait Habib-i Hüda kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %38 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Habib-i Hüda. Kırk Kandil Yayınları. 37.50. Allahümme salli ve sellim ve bârik alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âl-i seyyidinâ Muhammed. Size sizin içinizden üstünüze titreyen azîz bir peygamber geldi. Farklı formlarda hilyeler. Serginin küratörü Abdüsselam Ferşatoğlu da AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Habib-i Hüda"yı, yeni sezonun ilk sergisi olarak açtıklarını kaydetti. 37.50 TL. O, âlemlere rahmetdir, rahmet olarak gönderilmiştir. Müjdecidir, uyarıcıdır; zorba değildir. Zahmetde zorlananlara rahmet ikrâm etmiştir. Bunda yalan yok! O, hidâyet hekimidir, kılıcı neşterdir. Biyografi - Otobiyografi. Habib-i Hüda. Habib-i Hüda. Yeni. Ücretsiz Kargo. İSTİMDÂD. Ey Habîb-i Kibriyâ v'ey matla'-ı nûr-i hüdâ. Nûr-ı çeşm-i enbiyâ vü reh-nümâ-yı evliyâ. Ümmetinden bir siyeh-rû âsiyem geldim sana. El-amân ey melce-i ümmet Muhammed Mustafâ. Farklı formlarda hilyeler. Serginin küratörü Abdüsselam Ferşatoğlu da AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Habib-i Hüda"yı, yeni sezonun ilk sergisi olarak açtıklarını kaydetti. Osmanlı'dan bugüne hilye-i şerifelerin yer aldığı "Habib-i Hüda" isimli sergi sanatseverlerle buluştu. AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Habib-i Hüda"yı, yeni sezonun ilk sergisi olarak açtıklarını kaydetti. Biyografi. Habib-i Hüda. Habib-i Hüda. Ürün Fiyatı:₺ 50,00. Stok Durumu :Stok Var. O Varlık Nûru, Fahr-i Âlem, Habîb-i Hüdâ, Nûr-i Hidâyet, Yüce Peygamberʼin fazl u kemâline yaklaşmak, Oʼnu bütünüyle idrâk ve ihâtaya sığdırmak......