Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 13

Hiromu Arakawa

Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 13
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-11
YAZAR Hiromu Arakawa
ISBN 6055069902
DOSYA FORMATI 3,4 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

En çok istedikleri şeye sahip olabilmek için amatörce yöntemleriyle bu gücü elde etmeye çalıştıklarında, iki kardeş olan Edward ve Alphonse Elric’ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir. Edward artık bir hükûmet ajanıdır ve askerî bir simya tesisinde çalışmaktadır. Benzersiz güçlerini emirlere uymak, hatta öldürmek için kullanır. Ancak Edward, başkalarının da aynı güçlere sahip olduğunun farkında değildir.Simyanın aşırı kullanımı sonucunda dünya âdeta bir cehenneme döner. En değerli simya hazinesi Felsefe Taşı’nı ele geçirmeye çabalayan düşmanları, kahramanlarımızdan çok daha zalim ve acımasızdırlar.Ed Resembool’a döner ve yıllardır görmediği babası Hohenheim ile karşılar. Babası onu görmekten mutlu olmasına rağmen, Ed onları bırakıp gittiği için babasına karşı büyük bir öfke duyar. Ancak Ed’in babasına duyduğu bu yoğun öfke yıllar önce teşebbüs ettikleri insan dönüşümü hakkında önemli bir gerçeği keşfetmelerini sağlar. Annelerini kısmen dirilttiklerini düşünürken aslında yaptıklarının bambaşka bir şey olduğunu anlarlar ki bu, kaderlerini sonsuza kadar değiştirebilecek bir keşiftir. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 13 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 13.

...omu Arakawa. Türk ve yabancı yazarlara ait her türden roman ve kitapları birarada bulabilirsiniz ... Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 13 - %25 İndirimli - Hiromu Araka ... .Fullmetal Alchemist Çelik Simyacı 13 Akılçelen Kitaplar. 14.46 TL. ...iki kardeş olan Edward ve Alphonse Elric'ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir. Sepete Ekle. Satın Al. Etiketler : Fullmetal Alchemist. 15 20. Beş Yaprak 1. Kitap. 13.3 19. Tite Kubo. Bleach Cilt 1: Ölüm ve Çilek. ...Alphonse Elri ... Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 13, Hiromu Arakawa »... - Kidega ... . 15 20. Beş Yaprak 1. Kitap. 13.3 19. Tite Kubo. Bleach Cilt 1: Ölüm ve Çilek. ...Alphonse Elric'ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir. Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik Simyacı adıyla Türkçe! ...dirilttiklerini düşünürken aslında yaptıklarının bambaşka bir şey olduğunu anlarlar ki bu, kaderlerini sonsuza kadar değiştirebilecek bir keşiftir.Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik Simyacı adıyla Türkçe! Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Fullmetal Alchemist Çelik Simyacı 13. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik Simyacı adıyla Türkçe! (Tanıtım Bülteninden). Baskı Yılı: 2015. Dili: Türkçe Yayınevi: Akılçelen Kitaplar. Kitap Adı: Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 13. 14.18 TL. Annelerini kısmen dirilttiklerini düşünürken aslında yaptıklarının bambaşka bir şey olduğunu anlarlar ki bu, kaderlerini sonsuza kadar değiştirebilecek bir keşiftir. Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik... Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 13-Akıl Çelen Kitaplar-9786055069902-Hiromu Arakawa-%23 indirimli-En çok istedikleri şeye sahip olabilmek için amatörce yönt. "Fullmetal alchemıst çelik simyacı 1 13". için 18 sonuç bulundu FULLMETAL ALCHEMIST - Çelik Simyacı 1. Kitap - Manga. HİROMU ARAKAWA. Satıcı. 16.80 TL. Fullmetal Alchemist - Çelik Simyacı 13-Akıl Çelen Kitaplar- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Annelerini kısmen dirilttiklerini düşünürken aslında yaptıklarının bambaşka bir şey olduğunu anlarlar ki bu, kaderlerini sonsuza kadar değiştirebilecek bir keşiftir. Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik Simyacı... 21 TL. Annelerini kısmen dirilttiklerini düşünürken aslında yaptıklarının bambaşka bir şey olduğunu anlarlar ki bu, kaderlerini sonsuza kadar değiştirebilecek bir keşiftir. Fullmetal Alchemist, şimdi Çelik......