İcat Çıkaranlar 1

Didem Rumeysa Sezginer

İcat Çıkaranlar 1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-15
YAZAR Didem Rumeysa Sezginer
ISBN 6051631707
DOSYA FORMATI 6,39 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hayatımızı kolaylaştıran icatların birbirinden ilginç hikâyeleri anlatılmaktadır. Kitap, Teleskop, Mikroskop, Bilgisayar, Ampül, Fotoğraf Makinesi gibi icatların, icatçı kardeşler Ali ve Ayşe ile bilim dünyasının harikulade tarihinde dolaştırmaktadır. Eser aynı zamanda mucitlerin çalışma ve başarma sırlarını anlatmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İcat Çıkaranlar 1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İcat Çıkaranlar 1.

...on aranan kelime ( İcat Çıkaranlar - 1 ) ... İcat Çıkarma! - Alper İskender ... . Josephine Cochrane, hizmetçisi değerli porselenlerini yıkarken kırınca sinirlenip bir makine icat etmeye karar vermişti. Mary Anderson, otomobillerin bir hayli az olduğu 1903'te, sileceği icat etti. Dünyada ilk olarak icat edilenler arasından 27 tanesi ve tarihçeleri. İlk fotokopi makinesini 1938 yılında Amerikalı fizikçi Chester Carlson tarafından icat edilmiştir. Didem Rumeysa Sezginer. Hayatımızı kol ... İcat Çıkaranlar - 1 (Teleskop - Mikroskop - Bilgisayar...) | Nadir Kitap ... . Didem Rumeysa Sezginer. Hayatımızı kolaylaştıran icatların birbirinden ilginç hikâyeleri anlatılmaktadır. Kitap, Teleskop, Mikroskop, Bilgisayar, Ampül, Fotoğraf Makinesi gibi icatların... Anasayfa. İcat Çıkaranlar 1. İcat Çıkaranlar 1. Didem Rumeysa Sezginer. Muştu Yayınları. İcat çıkaranlar. 18.01.2017, Çarşamba. Yeni Çıkanlar Çok Satanlar Hakkımızda Siparişlerim İletişim. 2. İcat Çıkaranlar - 1. 9786051631707 MUŞTU YAYINLARI. Bu ürün:İcat Çıkarma! yönetmen/yazar: Albert Jack Jack Kağıt Kapak 10,37 TRY. Stokta sadece 7 adet kaldı. Amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir. İcat çıkaranlar 18/01/2017 tarihli Engin Ardıç'ın Sabah Platformundaki yazısı: Son İcat çıkaranlar. Son mermilerini atıyorlar... Akıllarına gele gele "ya ölürse" korkutmacası gelmişti, tutmadı, vazgeçtiler. Ali ve Ayşe bizleri bekliyor. Haydi! Eğlenceli ve heyecanlı maceralara biz de katılalım. İcat Çıkaranlar - 1 Didem Rumeysa Sezginer. - gibi de Ampül, aynı İcat okunur? 12.74 TL. İcat Çıkaranlar Serisi (5 Kitap), Muştu Yayınları, 12,74 TL, Kişisel Gelişim Kitapları, SiMETRi KiTAP MAĞAZASI, Sınavlara Hazırlık Test Kitapları. Özetin özeti kitaplar hoşuma gitmese de, merakıma yenilerek aldığım kitaplardan biriydi İcat Çıkarma! aslında ne kadar uzun yıllar zorluklara göğüs gelinerek icat edildiğini hatırlatması sanırım. İcat Çıkaranlar - 1. İcat Çıkaranlar - 1. Yazar: Didem Rumeysa Sezginer Yayinevi: Muştu Yayınları....