Tarkan / Bayraktaki Canavar

Sezgin Burak

Tarkan / Bayraktaki Canavar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-07-20
YAZAR Sezgin Burak
ISBN 6054505463
DOSYA FORMATI 7,27 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hun İmparatoru Attilâ, oğulları ve kumandanlarıyla toplantı halindeyken, Kuzey Çin’in başkenti Kançu’ya giden Türk tacirlerin mallarının Çinli askerler tarafından yağmalandığını, tacirlerin askerler tarafından tutsak edildiğini, direnenlerin ise öldürüldüğü haberini alır. Bunun üzerine Attilâ, büyük oğlu Ellak’ı Çin’e elçi olarak göndermeye karar verir. Prens Ellak’ın Çin’e gideceğini önceden Çin imparatoruna bildirmek üzere atlı bir haberciyle mektup gönderilir. Fakat haberci henüz Alan topraklarındayken Bizanslılarla işbirliği yapan Alanlı haydutlar tarafından haince pusuya düşürülür. Saldırıyı gören TARKAN mektubun Bizanslıların eline geçmesini engeller ve habercinin yarım kalan bu yolculuğunu tamamlamaya karar verir. TARKAN yanında kurdu ile birlikte Çin’e doğru yeni bir maceraya atılır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tarkan / Bayraktaki Canavar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tarkan / Bayraktaki Canavar.

... Kuzey Çin'in başkenti Kançu'ya giden Türk tacirlerin mallarının Çinli askerler tarafından yağmalandığını ... Tarkan / Bayraktaki Canavar, Sezgin Burak, Turkuvaz Kitap... ... ... Tarkan - Bayraktaki Canavar yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Tarkan - Bayraktaki Canavar kitabına benzeyen kitaplar. Saldırıyı gören Tarkan mektubun Bizanslıların eline geçmesini engeller ve habercinin yarım kalan bu yolculuğunu tamamlamaya karar verir. Tarkan yanında kurdu ile birlikte Çin'e doğru yeni bir maceraya... Tarkan - Bayraktaki Canavar. Size haber vereli ... Tarkan - Bayraktaki Canavar - Kitap Sezgin Burak ... . Tarkan yanında kurdu ile birlikte Çin'e doğru yeni bir maceraya... Tarkan - Bayraktaki Canavar. Size haber verelim. Görüntüleme: 405. Tarkan yanında kurdu ile bir...