Annenin Lezzet KitabıOkul Öncesi Çocuklar İçin Tarifler ve Beslenme Önerileri

Christelle Le Ru

Annenin Lezzet KitabıOkul Öncesi Çocuklar İçin Tarifler ve Beslenme Önerileri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-08-10
YAZAR Christelle Le Ru
ISBN 6054325924
DOSYA FORMATI 7,56 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Pembe yanaklı 3 güzel çocuk büyüten Christelle Le Ru, bütün annelerin imdadına yetişecek tariflerini paylaşıyor. Hazırlaması kolay, albenili, çocukların damak tadına uygun tarifler bunlar. En önemlisi, büyüme çağındaki çocukların temel ihtiyaçlarına göre düşünülmüş olması. Et, süt, balık, yumurta yedirmek için çeşit çeşit yol göstermesi…Yazar sadece tarif vermekle kalmıyor, işin “teorisi”nden de bahsediyor. Çocuğun uzun vadede yemekle sağlıklı bir ilişki kurabilmesi için açlık dürtülerine güvenmenizi öğütlüyor. Reklam bombardımanına rağmen gazlı içeceklerden, şekerlemelerden, renkli tuzaklardan uzak tutmak için ipuçları veriyor. “Çocuğunu seven, onu kendi pişirdikleriyle beslesin” diyor!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Annenin Lezzet KitabıOkul Öncesi Çocuklar İçin Tarifler ve Beslenme Önerileri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Annenin Lezzet KitabıOkul Öncesi Çocuklar İçin Tarifler ve Beslenme Önerileri.

... Çocuklar İçin Tarifler Ve Beslenme Önerileri)-Christelle Le Christelle Le Ru, bütün annelerin imdadına yetişecek tariflerini paylaşıyor ... Annenin Lezzet Kitabı Okul Öncesi Çocuklar İçin Tarifler ve... ... . Kitap, Dergi. Koleksiyon. Kozmetik & Kişisel Bakım. İçin Tarifler ve Beslenme Önerileri Ürün Kodu: 9786054325924 Basım Yılı: 2012.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı... Menüyü Kapat. Kategoriler. Anasayfa. KİTAP. Eğitim - Okula Yardımcı. Okul Girişi. Kargo Takibi. Yeni Ürünler. ...preprod.kitapyurdu.com/kitap/annenin-lezzet-kitabi-amp-okul-oncesi-co ... annenin lezzet kitabi okul oncesi cocuklar icin tarifler ve beslenme... ... . Eğitim - Okula Yardımcı. Okul Girişi. Kargo Takibi. Yeni Ürünler. ...preprod.kitapyurdu.com/kitap/annenin-lezzet-kitabi-amp-okul-oncesi-cocuklar-icin-tarifler-ve-beslenme-onerileri/280167.html">