Altı Şüpheli

Vikas Swarup

Altı Şüpheli
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-08-09
YAZAR Vikas Swarup
ISBN 9753297820
DOSYA FORMATI 12,5 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Slumdog Millionaire filminin uyarlandığı romanın yazarı Vikas Swarup’tan sıradışı bir hikâye...2009’da sekiz dalda birden Oscar alan Slumdog Millionaire filminin uyarlandığı ve yayınlarımız arasında çıkan Kim Bir Milyar Kazanmak İster adlı romanın yazarı Vikas Swarup, bu defa Altı Şüpheli romanıyla adalet arzusunu işlenen bir cinayetin kusursuzluğuyla ilişkilendirerek, dünya edebiyatına sıradışı bir roman daha kazandırıyor.Çünkü hiçbir cinayet, sadece cinayet değildir.İçişleri Bakanı’nın oğlu Vivek “Vicky” Rai, çiftliğinde verdiği davette kalbine isabet eden bir kurşunla öldürülür. Vicky, sadece önemli bir devlet adamının oğlu olarak değil, adı pek çok suçla birlikte anılan, ancak her defasında paçayı kurtarmayı bilmiş bir iş adamı olarak da tanınmaktadır.Çiftlikten kimsenin ayrılmasına izin vermeyen komiser yardımcısı, üzerlerinde silah bulunan altı şüpheliyi tespit eder:• Mohan, yolsuzlukları ve kadın düşkünlüğüyle ünlü emekli bir bürokrat.• Şebnem, Vicky’nin abayı yaktığı, güzelliğiyle ünlü bir Bollywood yıldızı.• Eketi, kutsal kayayı bulup köyüne götürmek için şehre gelen bir kabile üyesi.• Munna, cep telefonu hırsızlığını meslek edinmiş işsiz bir üniversite mezunu.• Jagannath, Vicky’nin babası olan İçişleri Bakanı.• Larry, kendisini Hollywood yapımcısı olarak tanıtan yarım akıllı bir Amerikalı.Altı şüpheliyle Vicky arasında sırlarla dolu tuhaf ilişkiler vardır ve öğrendiğimiz her hikâyeyle birlikte, gerçeğe doğru adım adım, nefes nefese bir yolculuk başlar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Altı Şüpheli i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Altı Şüpheli.

...dalet arzusunu işlenen bir cinayetin kusursuzluğuyla ilişkilendirerek, dünya edebiyatına sıradışı bir roman daha kazandırıyor ... Altı Şüpheli [Kategorisiz Ürünler] Oğlak Yayınları Vikas Swarup ... . Altı Şüpheli. İçişleri Bakanı'nın oğlu Vivek "Vicky" Rai, çiftliğinde verdiği davette kalbine isabet eden bir kurşunla öldürülür. Vicky, sadece önemli bir devlet adamının oğlu olarak değil, adı pek çok suçla... Kitapçılar üzerinden Altı Şüpheli kitabını bulmak zor mu geliyor? veya bütçeniz mi yok? Fakat internette arama hacmine baktığımızda özellikle Altı Şüpheli pdf indirme isteği çok fazla. 21.25 TL. ...romanın yazarı Vikas Swarup, bu defa Altı Şüpheli romanıyla adalet arzusunu işlenen bir cinayetin kusursuzluğuyla ... Altı Şüpheli - Vikas Swarup | Kitapaktif.com ... . 21.25 TL. ...romanın yazarı Vikas Swarup, bu defa Altı Şüpheli romanıyla adalet arzusunu işlenen bir cinayetin kusursuzluğuyla ilişkilendirerek, dünya edebiyatına sıradışı bir roman daha kazandırıyor. Vikas Swarup. 2009'da sekiz dalda birden Oscar alan Slumdog Millionaire filminin uyarlandığı ve yayınlarımız arasında çıkan Kim Bir Milyar Kazanmak İster adlı romanın yazarı Vikas Swarup... altı şüpheli. şükela: tümü | bugün. (bkz: six suspects). Altı Şüpheli - Vikas Swarup. Oğlak Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 240 Puan. ...İster adlı romanın yazarı Vikas Swarup, bu defa Altı Şüpheli romanıyla adalet arzusunu işlenen bir cinayetin kusur...