My Fourth Fifty Words (Dördüncü Elli Sözcüğüm)

My Fourth Fifty Words (Dördüncü Elli Sözcüğüm)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR
ISBN 6054119141
DOSYA FORMATI 6,45 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sizler tarafından büyük ilgi gören dil kartları serimizi Dördüncü Elli Sözcüğüm ile tamamlıyoruz. Serimizin 4. seti ile birlikte sizleri 200 İngilizce sözcük ve onlara ait renkli ve birbirinden eğlenceli çizimler ile tanıştırmış oluyoruz.Daha öncekilerde olduğu gibi 4. kutumuzda da 50 adet dil kartının yanı sıra Redhouse sözlükleri temel alınarak hazırlanmış bir Sesletim Kılavuzu kartı ve kartları nasıl kullanabileceğinize dair ipuçları sunan bir de Kullanım Kılavuzu kartı bulunuyor. Bu dil kartları sayesinde çocuğunuz ile beraber vakit geçirirken, onun İngilizce sözcükler öğrenmesine de destek olabilirsiniz.İyi eğlenceler!We are completing our 50 Words series with My Fourth Fifty Words. With the addition of the last box set, we have now introduced you to 200 English words together with colorful and entertaining illustrations accompanying each word.As with the first three box sets, the 4th box also includes 50 flashcards, along with one Pronunciation Card to help you pronounce words correctly and a Usage Card with hints about how you and your child can spend time together and have fun while learning English.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz My Fourth Fifty Words (Dördüncü Elli Sözcüğüm) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap My Fourth Fifty Words (Dördüncü Elli Sözcüğüm).

... tarafından büyük ilgi gören dil kartları serimizi Dördüncü Elli Sözcüğüm ile tamamlıyoruz ... Sözcük Kartları: My Fourth Fifty Words, Kolektif » Satın Al... - Kidega ... . My thırd 50 words üçüncü 50 sözcüğüm. Redhouse Yayınları. My first english words - 4 sözcük kartları. Kidz Red Yayıncılık. 50 + 2 Kart 8,5 x 13,5 cm. My fourth fıfty words (dördüncü elli sözcüğüm). Sizler tarafından büyük ilgi gören dil kartları serimizi Dördüncü Elli Sözcüğüm ile tamamlıyoruz. Sizler tarafından büyük ilgi gören dil kartları serimizi Dördüncü Elli Sözcüğüm ile tamam ... My Fourth Fifty Words ... . Sizler tarafından büyük ilgi gören dil kartları serimizi Dördüncü Elli Sözcüğüm ile tamamlıyoruz. Serimizin 4. seti ile birlikte sizleri 200 İngilizce sözcük ve onlara ait renkli ve birbirinden eğlenceli... Turgay Bayındır. Sizler tarafından büyük ilgi gören dil kartları serimizi Dördüncü Elli Sözcüğüm ile tamamlıyoruz. Serimizin 4. seti ile birlikte sizleri 200 İngilizce sözcük ve onlara ait renkli ve birbirinden... Sizler tarafından büyük ilgi gören dil kartları serimizi Dördüncü Elli Sözcüğüm ile tamamlıyoruz. Editör: Turgay Bayındır. Resimleyen: Burcu Musselwhite. 50 + 2 Kart. 18.75 TL. Sizler tarafından büyük ilgi gören dil kartları serimizi Dördüncü Elli Sözcüğüm ile tamamlıyoruz. Serimizin 4. seti ile birlikte sizleri 200 İngilizce sözcük ve onlara ait renkli ve birbirinden... Sizler tarafından büyük ilgi gören dil kartları serimizi Dördüncü Elli Sözcüğüm ile tamamlıyoruz. Serimizin 4. seti ile birlikte sizleri 200 İngilizce sözcük ve onlara ait renkli ve birbirinden eğlenceli... Sizler tarafından büyük ilgi gören dil kartları serimizi Dördüncü Elli Sözcüğüm ile tamamlıyoruz. Serimizin 4. seti ile birlikte sizleri 200 İngilizce sözcük ve onlara ait renkli ve birbirinden eğlenceli......