Çizim Teknikleri - Havalı Arabalar

Steve Capsey

Çizim Teknikleri - Havalı Arabalar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-09-10
YAZAR Steve Capsey
ISBN 9753102285
DOSYA FORMATI 8,26 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Arabalar, çocukluğumuzdan itibaren en fazla ilgi duyduğumuz ve incelediğimiz nesnelerden biridir. Peki onları nasıl çizebileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Her sayfasında detaylı açıklamaları ve resimleriyle, çizimin her aşamasını adım adım anlatan bu eğlenceli kılavuz sayesinde, en sevdiğiniz arabaları çizmek artık daha kolay. Hiç çizim yapmayı bilmeyenler kadar, biraz becerisi olan ve tekniğini geliştirmek isteyenlerin de çok seveceği bir kitap.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çizim Teknikleri - Havalı Arabalar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çizim Teknikleri - Havalı Arabalar.

...biridir. Peki onları nasıl çizebileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Çizim Teknikleri - Havalı Arabalar (9789753102285) ... Çizim Teknikleri: Havalı Arabalar - Steve Capsey - Mavibulut Yayınları ... . Marka : Steve Capsey. Arabalar, çocukluğumuzdan itibaren en fazla ilgi duyduğumuz ve incelediğimiz nesnelerden biridir. Çizim Teknikleri Havalı Arabalar, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 19,21 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Çizim Teknikleri Havalı Arabalar. Ürün Puanı: Yükleniyor... 18 TL. Toyshane.com'dan Orjinal ve Kaliteli Oyuncak Serisi. Eğitici öğretici kitaplar ve da ... Çizim Teknikleri Havalı Arabalar - Steve Capsey | Kitapaktif.com ... . Ürün Puanı: Yükleniyor... 18 TL. Toyshane.com'dan Orjinal ve Kaliteli Oyuncak Serisi. Eğitici öğretici kitaplar ve daha fazlası Kargo ve Taksit Avantajıyla İşte; Çizim Teknikleri - Havalı Arabalar. Çizim Teknikleri Havalı Arabalar - Steve Capsey. Mavi Bulut Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 144 Puan. Arabalar, çocukluğumuzdan itibaren en fazla ilgi duyduğumuz ve incelediğimiz nesnelerden biridir. Ürün Sepetinize Eklendi! Çizim Teknikleri: Havalı Arabalar. 16,80 TL. Çizim Teknikleri - Havalı Arabalar. Steve Capsey MAVİBULUT YAYINCILIK. Hiç çizim yapmayı bilmeyenler kadar, biraz becerisi olan ve tekniğini geliştirmek isteyenlerin de çok seveceği bir kitap. Çizim Teknikleri: Havalı Arabalar. Yeni. Ücretsiz Kargo. Hiç çizim yapmayı bilmeyenler kadar, biraz becerisi olan ve tekniğini geliştirmek isteyenlerin de çok seveceği bir kitap. Çizim Teknikleri: Havalı Arabalar. Arabalar, çocuk...