Ulduz ile Konuşan Bebek

Samed Behrengi

Ulduz ile Konuşan Bebek
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-07-06
YAZAR Samed Behrengi
ISBN 6050201550
DOSYA FORMATI 7,84 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Merhaba çocuklar! Ben Ulduz Hanım’ın konuşan bebeğiyim.Ulduz ile Kargalar kitabını okuyanlar beni ve Ulduz’u iyi tanır. Ulduz ile benim öyküm kargaların öyküsünden önceydi. O zamanlar Ulduz’un analığı geleli bir iki yıl olmuş olmamıştı. Ulduz da dört beş yaşlarındaydı. Ben de konuşmayı bilmiyordum. Ulduz’un annesi beni eski başörtüsünden yapmıştı. Kendi saçlarını göğsüme, karnıma, ellerime, ayaklarıma doldurmuştu. Bir akşam Ulduz beni karşısına koydu, benimle konuştu da konuştu, dertleşti. Sözleri beni o kadar etkiledi ki; sonunda dillendim ve konuşmaya başladım.Samed Behrengi’nin Ulduz hikâyeleri, kaç çocuğa arkadaşlık etti, kaç anne babanın çocukluğunda iz bıraktı kim bilir!.. Ulduz’un aydınlığı hiçbir sebeple azalmayan dünyasında bu kez sevgiyle dillenen konuşan bir bebek var. Bakalım bize neler anlatıyor?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ulduz ile Konuşan Bebek i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ulduz ile Konuşan Bebek.

...n uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz ... Ulduz ile Konuşan Bebek - Samed Behrengi : %30 İndirimli ... . Ulduz ile Kargalar kitabını okuyanlar beni ve Ulduz'u iyi tanır. Ulduz'un aydınlığı hiçbir sebeple azalmayan dünyasında bu kez sevgiyle dillenen konuşan bir bebek var. Alış-Veriş Listeme Ekle. Ulduz ile Konuşan Bebek. Merhaba çocuklar! Ben Ulduz Hanım'ın konuşan bebeğiyim. Ulduz ile Kargalar kitabını okuyanlar beni ve Ulduz'u iyi tanır. Ulduz İle Konuşan Bebek Kısa ve Öz Kitap Özeti. Ulduz İle Konuşan Be ... Ulduz ile Konuşan Bebek Samed Behrengi ... . Ulduz İle Konuşan Bebek Kısa ve Öz Kitap Özeti. Ulduz İle Konuşan Bebek Kitabı Yazarı Kimdir? Şu an detaylarını görüntülediğiniz kitap yazar Samed Behrengi tarafından yazılmıştır....