Temel Laboratuvar Bilgisi 1Bitki, Toprak ve Gübre Analizleri

Prof. Dr. Burhan Kacar

Temel Laboratuvar Bilgisi 1Bitki, Toprak ve Gübre Analizleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-06-25
YAZAR Prof. Dr. Burhan Kacar
ISBN 6051332802
DOSYA FORMATI 11,46 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bitki, toprak ve gübre analiz labaratuvarlarının son yıllarda ülkemizde hızla arttığına ve kimi illerimizde bu sayının otuzu aştığına tanık olunmaktadır. Bunun temel nedeni geleneksel (konvansiyonel) tarımda ortaya çıkan olumsuzlukların çeşitli ülkeler gibi ülkemizde de belirgin şekilde görülmesi ve Avrupa Birliği (AB) uyum programı çerçevesinde "İyi Tarım Uygulamaları, İTU" yönetmeliğinin yürürlüğe girmesidir. Başta kimyasal gübreler ve bitki koruma ilaçları olmak üzere tarımsal girdilerin uygulanmasında yönlendirme ve kontrolün yeterli düzeyde olmamasının çevre üzerindeki olumsuz etkileri, insan ve hayvan sağlığı üzerinde de açık şekilde görülmüştür.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Temel Laboratuvar Bilgisi 1Bitki, Toprak ve Gübre Analizleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Temel Laboratuvar Bilgisi 1Bitki, Toprak ve Gübre Analizleri.

...Bitki, toprak ve gübre analiz labaratuvarlarının son yıllarda ülkemizde hızla arttığına ve kimi illerimizde bu sayının otuzu aştığına tanık olunmaktadır ... Bitki, Toprak ve Gübre Analizleri 1: Temel Laboratuvar Bilgisi Burhan ... . Bunun temel nedeni geleneksel... Toprak ve bitkide yapılan analizler neticesinde element miktarları Gübre analizleri ile piyasadaki gübrelerin içerik ve etiket bilgilerinin Akredite edilen laboratuvarlar kalite sistemini çalıştırdıklarını... Prof. Dr. Burhan Kacar. Bitki, toprak ve gübre analiz labaratuvarlarının son yıllarda ülkemizde hızla arttığına ve kimi illerimizde bu sayının otuzu aşt ... Bitki, Toprak ve Gübre Analizleri 1: Temel Laboratuvar Bilgisi... ... ... Prof. Dr. Burhan Kacar. Bitki, toprak ve gübre analiz labaratuvarlarının son yıllarda ülkemizde hızla arttığına ve kimi illerimizde bu sayının otuzu aştığına tanık olunmaktadır. : Burhan Kacar. Bitki Toprak ve Gübre Analizleri 1: Temel Laboratuvar Bilgisi Nobel Yayınları | 9786051332802. Stok Kodu: 9786051334790. ...