Kumarbaz Adamlar Dul Kadınlar

Ateş Aybora

Kumarbaz Adamlar Dul Kadınlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-12
YAZAR Ateş Aybora
ISBN 6057979766
DOSYA FORMATI 7,69 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ayakları onu daha önce defalarca gitmek istediği ama bir türlü gidemediği bir yere doğru götürdü. Büyük bir bahçe kapısının önüne geldi, kırmızıya boyanmış kapıyı çaldı, heyecanlıydı. Kapıyı altmış yaşlarında bir kadın açtı. Kadın başını beyaz bir örtüyle kapatmış, uzun bir elbise giymişti, yüzünden nur akıyordu. Âdem bir an yanlış yere geldiğini düşündü, kadının yüzüne bakmadan, elindeki kâğıdı ona uzattı, kâğıtta tek kelime ‘Güvenebilirsiniz’ yazıyordu, altına da bir imza atılmıştı. Kadın imzayı tanıdı. Âdem’in yüzüne baktı, hiçbir şey söylemeden onu içeri aldı. Gösterişli olmayan saatine baktı Mustafa, tam beşi gösteriyordu, karanlığın hâkimiyeti başlamıştı. Sokaklar sessizleşiyor, inen kepenklerin sesleri etrafa rahatsız edici bir ses yayıyordu. “Sen ne yapıyorsun burada bu saatte?” Kapıyı kapatmak için itince Âdem kapıyı tutup iç tarafa doğru itti. Neriman fazla direnemedi. Âdem içeri girip kapıyı kapattı. Karşısındaki kadın çok güzeldi. Mustafa erkenden dükkânına gelmiş çay, üstüne çay, sigara üstüne sigara içiyordu. Aklı fikri komiserdeydi, Aysun ile yalnız kalmalarına gönlü hiç razı değildi.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kumarbaz Adamlar Dul Kadınlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kumarbaz Adamlar Dul Kadınlar.

... Ayakları onu daha önce defalarca gitmek istediği ama bir türlü gidemediği bir yere doğru götürdü ... Kumarbaz Adamlar Dul Kadınlar - Büyük İndirimler Başladı ... . Büyük bir bahçe kapısının önüne geldi, kırmızıya boyanmış kapıyı çaldı, heyecanlıydı. 18.90 €. Ayakları onu daha önce defalarca gitmek istediği ama bir türlü gidemediği bir yere doğru götürdü. Büyük bir bahçe kapısının önüne geldi, kırmızıya boyanmış kapıyı çaldı, heyecanlıydı. 29.25 TL. Ayakları onu daha önce defalarca gitmek istediği ama bir türlü gidemediği bir yere doğru ... Kumarbaz Adamlar Dul Kadınlar Ateş Aybora ... . 29.25 TL. Ayakları onu daha önce defalarca gitmek istediği ama bir türlü gidemediği bir yere doğru götürdü. Büyük bir bahçe kapısının önüne geldi, kırmızıya boyanmış kapıyı çaldı, heyecanlıydı. Ateş Aybora - Kumarbaz Adamlar Dul Kadınlar kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Kumarbaz Adamlar Dul Kadınlar. Kitap Bilgisi. Alıntılar. 30.60 TL. Ayakları onu daha önce defalarca gitmek istediği ama bir türlü gidemediği bir yere doğru götürdü. Büyük bir bahçe kapısının önüne geldi, kırmızıya boyanmış kapıyı çaldı, heyecanlıydı. 8.91 €. Ayakları onu daha önce defalarca gitmek istediği ama bir tü...