Kayıp Hazine (3 Boyutlu Maceralar)

Dereen Taylor

Kayıp Hazine (3 Boyutlu Maceralar)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-11-19
YAZAR Dereen Taylor
ISBN 6053325024
DOSYA FORMATI 4,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Paola ile kardeşi Manolo hazine avcısı olmak için yağmur ormanlarının derinliklerindeki köylerinden ayrıldılar ve heyecanlı bir maceraya adım attılar. Keşfedilmemiş bir bölgedeki İnka kentine ulaştıklarında, korkutucu olaylarla karşılaştılar. Tapınak kalıntılarında olduğunu düşündükleri Amazon altınlarına ulaşabilmek için tehlikeli engelleri aşmaları gerekiyordu.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kayıp Hazine (3 Boyutlu Maceralar) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kayıp Hazine (3 Boyutlu Maceralar).

... köylerinden ayrıldılar ve heyecanlı bir maceraya adım attılar ... Kayıp Hazine - 3 Boyutlu Maceralar ... . ...hazine avcısı olmak için yağmur ormanlarının derinliklerindeki köylerinden ayrıldılar ve heyecanlı bir maceraya adım attılar. Kitabın basım bilgileri. Adı: Kayıp Hazine : 3 Boyutlu Maceralar. Kayıp Hazine 3 Boyutlu Maceralar, çocuk-gençlik kitapları kategorisinde 28 TL indirimli fiyatı ve PTT Kargo güvencesiyle. Kayıp Hazine 3 Boyutlu Maceralar. Ürün Puanı: Yükleniyor... ... Kayıp Hazine (3 Boyutlu Maceralar) ... . Kayıp Hazine 3 Boyutlu Maceralar. Ürün Puanı: Yükleniyor... Çiçek Yayıncılık Masallar ve Aktivite Üç Küçük Domuz Güzel ve Canavar Ciltli Mesela bu yazımızda yazar Dereen Taylor kitapları arasında yer alan Kayıp Hazine (3 Boyutlu Maceralar) yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. 3 - boyutlu maceralar - Kayıp Hazine. YAZAR: Dereen Taylor. Yayınevi: iş bankası k...