Olumlu Düşüncenin Gücü

Orison Swett Marden

Olumlu Düşüncenin Gücü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-11-07
YAZAR Orison Swett Marden
ISBN 6059734097
DOSYA FORMATI 4,45 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tarih başarılı insanların öyküleriyle dolu. Hayata sıfırdan başlayıp önemli yerlere gelen, servet sahibi olan ve lüks içinde yaşayan insanların öykülerini her gün ya duyuyor, ya okuyor ya da izliyoruz. Peki, bizi onlar gibi olmaktan alıkoyan şey nedir? Neden biz de bu insanlardan biri olamıyoruz?Doğada ve evrende her şey karşılıklı bir etkileşim içerisindedir. Olumlu veya olumsuz düşüncelere yoğunlaşarak hayatımıza olumlu veya olumsuz sonuçlar doğurabiliriz. Başarı, sevgi, güven, güç, cesaret, bolluk beklerseniz, hayatınıza başarı, güven, güç, cesaret ve bolluk çekersiniz. Başarısızlık, yalnızlık, korku, çaresizlik ve fakirlik düşünürseniz, hayatınıza başarısızlık, yalnızlık, korku, çaresizlik ve fakirlik çekersiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Olumlu Düşüncenin Gücü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Olumlu Düşüncenin Gücü.

...kuyun. Gerçek şu ki hepimiz kontrolsüz düşüncenin elindeyiz ... Olumlu Düşüncenin Gücü | CeReZFoRuM ... . Kontrolsüz düşünmek ne demek mi? Meslek. Ana sayfa » Refah » Olumlu Düşünmenin Gücü. Kafanızdaki düşüncenin gerçeklikten uzak olmasının hiçbir önemi yoktur. Önemli olan şey, kişinin kafasındaki düşünceye olan inancıdır. Günümüzde, düşüncenin sağlık üzerine olan etkilerini herkes biliyor Artık bir insanın nefret bu gücü devamlı üzerinde toplamalı, bunu yapabilmesi için de devamlı olumlu düşünceye sahip olması gerekir. Evrenin en büyük gücüne sahip olduğunuzu biliyor musunuz? ... OLUMLU DÜŞÜNCE HAYATINI DEĞİŞTİRİR - Bilimsel Verilerle İSPATI! ... . Evrenin en büyük gücüne sahip olduğunuzu biliyor musunuz? Bu güç düşüncedir. Yaşamınızı yöneten şey aslında düşünme biçim...