Bir Kalbin Çöküşü

Stefan Zweig

Bir Kalbin Çöküşü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-07-08
YAZAR Stefan Zweig
ISBN 9750737497
DOSYA FORMATI 10,54 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir Kalbin Çöküşü, Stefan Zweig’ın psikolojiye duyduğu yoğun ilgiyi yansıtan öykülerinden biridir. İnsan ruhunun en karmaşık duygularından biri olan tutkuyu olanca canlılığıyla dile getiren Bir Kalbin Çöküşü, ruh ikizini Lev Tolstoy’un unutulmaz kahramanı İvan İlyiç’te bulduğumuz yaşlı bir adamın, Salomonsohn karakterinin ailesinden ve yaşamdan uzaklaşmasını öyküler. Zweig’ın en beğenilen öyküleri arasında yerini alan Bir Kalbin Çöküşü şüphe, korku ve nefretle ölüme sürüklenen baba Salomonsohn’un psikanalizi olarakokunabilir. Salomonsohn karakterinin, psikanalize sağladığı malzemeyle Sigmund Freud’un ve Arthur Schnitzler’in ilgisini çektiği biliniyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Kalbin Çöküşü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Kalbin Çöküşü.

...rmaya başladım ve gördüm ki aslında Yakıcı Sır diye okuduğum kitap aslında Bir Kalbin Çöküşü ... Bir Kalbin Çöküşü Stefan Zweig ... . 4.48 TL. Bir Kalbin Çöküşü Stefan Zweig'ın psikolojiye duyduğu yoğun ilgiyi yansıtan öykülerinden biridir. İnsan ruhunun en karmaşık duygularından biri olan tutkuyu olanca canlılığıyla dile getirenBir... Stefan Zweig. Bir Kalbin Çöküşü, Stefan Zweig'ın psikolojiye duyduğu yoğun ilgiyi yansıtan öykülerinden biridir. İnsan ruhunun en karmaşık duygularından biri olan tutkuyu olanca canlılığıyla dile... Kalbinin dur ... Bir Kalbin Çöküşü : Ciğerimiz Kalmamıştır ... . İnsan ruhunun en karmaşık duygularından biri olan tutkuyu olanca canlılığıyla dile... Kalbinin durduğunu ve öldüğünü düşünür; evet kalbi durmuştur fakat yaşamsal faaliyetlerini yerine getiriyordur. Kaçın...