Ben Demeyene Yol Açılmaz

Mehmet Lütfi Arslan

Ben Demeyene Yol Açılmaz
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-04-26
YAZAR Mehmet Lütfi Arslan
ISBN 6056824746
DOSYA FORMATI 10,40 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ortada bir mücadele var. Bu mücadele bir hayat tarzı mücadelesidir. Kimin nasıl bir hayat sürmesi gerektiğine dair kararları kim ve nasıl verecek? Bunun ta ilk insandan bu yana sürüp gelen bir tarihi var. Güç de bunun için kullanılmış, servet de… Zekâ da bu mücadeleye sarf edilmiş, kabiliyetler de… Ölüm de bunun için olmuş, kalım da…Mücadele hayat tarzı mücadelesi, hatta başka bir şey değil ise bize düşen nedir? Elbette kendi hayat tarzımızı imrenilen, özenilen ve takip edilen bir hayat tarzı haline getirmek… Hayat tarzımız bizatihi biz dediğimiz şeydir. “Ben Demeyene Yol Açılmaz”, imkânımız ve imtihanımız olan benliğimizi nasıl gerçekleştireceğimize dair yazılardan oluşuyor. Gerçekleştiremediğimiz şeyi aşamayız. Fark edemediğimiz şeyi ise gerçekleştiremeyiz. Fark, firakın farkıdır. Firak ise bir gün gelecek, bitecek. O gün dua edelim de huzura çıkacak yüzümüz ve idrak edecek kalbimiz olsun.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ben Demeyene Yol Açılmaz i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ben Demeyene Yol Açılmaz.

...ımız ve imtihanımız olan benliğimizi nasıl gerçekleştireceğimize dair yazılardan oluşuyor ... Ben Demeyene Yol Açılmaz | Kitapsepeti - Online Kitap Alışveriş Siteniz ... . Sormaya ve sorgulamaya başladığın vakit aslında muradına giden yola girdiğini asla unutma! İşimiz soru sormaktır, çünkü bizatihi biz soruyuz." ― M.Lütfi Arslan, Ben Demeyene Yol Açılmaz. Hayat tarzımız bizatihi biz dediğimiz şeydir. "Ben Demeyene Yol Açılmaz", imkanımız ve imtihanımız olan benliğimizi nasıl gerçekleştireceğimize dair yazılardan oluşuyor. Zeka da bu mücadeleye sarf edilmiş, kabiliyetler de... "Ben Demeyene Yol Açılmaz", imkanımız ... Ben Demeyene Yol Açılmaz Mehmet Lütfi Arslan ... . Zeka da bu mücadeleye sarf edilmiş, kabiliyetler de... "Ben Demeyene Yol Açılmaz", imkanımız ve imtihanımız olan benliğimizi nasıl gerçekleştireceğimize dair yazılardan oluşuyor. Hayat tarzımız bizatihi biz dediğimiz şeydir. "Ben Demeyene Yol Açılmaz" imkânımız ve imtihanımız olan benliğimizi nasıl gerçekleştireceğimize dair yazılardan oluşuyor. 14.96 TL. Hayat tarzımız bizatihi biz dediğimiz şeydir. "Ben Demeyene Yol Açılmaz", imkânımız ve imtihanımız olan benliğimizi nasıl gerçekleştireceğimize dair yazılardan oluşuyor. 15.75 TL. Hayat tarzımız bizatihi biz dediğimiz şeydir. "Ben Demeyene Yol Açılmaz", imkanımız ve imtihanımız olan benliğimizi nasıl gerçekleştireceğimize dair yazılardan oluşuyor. 16.59 TL. Hayat tarzımız bizatihi biz dediğimiz şeydir. "Ben Demeyene Yol Açılmaz", imkanımız ve imtihanımız olan benliğimizi nasıl gerçekleştireceğimize dair yazılardan oluşuyor. Video ben demeyene yol açılmaz - Findclip.Net - is a comedy video search, video game, composite video, entertainment video, TV video clip, fast sports video and free. Mehmet Lütfi Arslan. Ortada bir mücadele var. Bu mücadele bir hayat tarzı mücadelesidir. Kimin nasıl bir hayat sürmesi gerektiğine dair kararları kim ve nasıl verecek? Hayat tarzımız bizatihi biz dediğimiz şeydir. "ben demeyene yol açılmaz" imkânımız ve imtihanımız olan benliğimizi nasıl gerçekleştireceğimize dair yazılardan oluşuyor. 16.80 TL. Hayat tarzımız bizatihi biz dediğimiz şeydir. "Ben Demeyene Yol Açılmaz", imkanımız ve imtihanımız olan benliğimizi nasıl gerçekleştireceğimize dair yazılardan oluşuyor. Hayat tarzımız bizatihi biz dediğimiz şeydir. "Ben Demeyene Yol Açılmaz", imkânımız ve imtihanımız olan benliğimizi nasıl gerçekleştireceğimize dair yazılardan oluşuyor. 16.17 TL. Hayat tarzımız bizatihi biz dediğimiz şeydir. "Ben Demeyene Yol Açılmaz", imkanımız ve imtihanımız olan benliğimizi nasıl gerçekleştireceğimize dair yazılardan oluşuyor. 17.43 TL. Hayat tarzımız bizatihi biz dediğimiz şeydir. "Ben Demeyene Yol Açılmaz", imkanımız ve imtihanımız olan benliğimizi nasıl gerçekleştireceğimi...