Tuz Dedektifleri - Esrarengiz Mektup Kimin?

Fatma Çağdaş Börekçi

Tuz Dedektifleri - Esrarengiz Mektup Kimin?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-11-10
YAZAR Fatma Çağdaş Börekçi
ISBN 6052790168
DOSYA FORMATI 7,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Naci, Ahmet, Ceyda ve Leyla... Dört arkadaş bir araya gelince, daha doğrusu adlarının baş harfleri bir araya gelince, tuz oluşuyor, yani tuzun kimyasal formülü olan NaCl... Beş kitaplık bu seride, mahalle sakinlerinin başlarına gelen gizemli olayları Tuz Dedektiflerinin nasıl çözdüklerini okuyacaksınız. Bakalım onlardan önce olayları çözebilecek misiniz? Ahmet açılmamış bir zarf bulur. Zarfın içinden çıkan mektubu sahibine ulaştırmak Tuz Dedektiflerinin görevidir. Zarfta ya da mektupta kime ait olduğu yazmıyordur. Bu da Tuz Dedektiflerinin işini zorlaştırır. Bakalım mektubun sahibini nasıl bulacaklar?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tuz Dedektifleri - Esrarengiz Mektup Kimin? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tuz Dedektifleri - Esrarengiz Mektup Kimin?.

... zorlaştırır. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir ... Esrarengiz Mektup Kimin? - Tuz Dedektifleri Fiyatı ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Tuz Dedektifleri - Esrarengiz Mektup Kimin? Esrarengiz Mektup Kimin? - Tuz Dedektifleri/Fatma Çağdaş. Ürün Puanı: Yükleniyor... Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Esrarengiz Mektup Kimin? Zarfın içinden çıkan mektubu sahibine ulaştırmak Tuz Dedektiflerinin görevidir. Zarfta ya da mektupta kime ait olduğu yazmıyordur. Bu da Tuz Dedektiflerinin işini zorlaştırır. Zarfın ... Tuz Dedektifleri - Esrarengiz Mektup Kimin? ... . Zarfta ya da mektupta kime ait olduğu yazmıyordur. Bu da Tuz Dedektiflerinin işini zorlaştırır. Zarfın içinden çıkan mektubu sahibine ulaştırmak Tuz Dedektiflerinin görevidir. Zarfta ya da mektupta kime ait olduğu yazmıyordur. Bu da Tuz Dedektiflerinin işini zorlaştırır. 6.75 TL. Esrarengiz Mektup Kimin? - Tuz Dedektifleri-Erdem Çocuk- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 5.34 TL. Zarfın içinden çıkan mektubu sahibine ulaştırmak Tuz Dedektiflerinin görevidir. Zarfta ya da mektupta kime ait olduğu yazmıyordur. Bu da Tuz Dedektiflerinin işini zorlaştırır. 6.75 TL. Zarfın içinden çıkan mektubu sahibine ulaştırmak Tuz Dedektiflerinin görevidir. Zarfta ya da mektupta kime ait olduğu yazmıyordur. Bu da Tuz Dedektiflerinin işini zorlaştırır. - Tuz Dedektifleri - 461157 - Hikayeler - Naci, Ahmet, Ceyda ve Leyla... Zarfta ya da mektupta kime ait olduğu yazmıyordur. Bu da Tuz Dedektiflerinin işini zorlaştırır. Zarfın içinden çıkan mektubu sahibine ulaştırmak Tuz Dedektiflerinin görevidir. Zarfta ya da mektupta kime ait olduğu yazmıyordur. Bu da Tuz Dedektiflerinin işini zorlaştırır. - Tuz Dedektifleri. Naci, Ahmet, Ceyda ve Leyla... Zarfta ya da mektupta kime ait olduğu yazmıyordur. Bu da...