Trump ve Küresel Düzen

Kollektif

Trump ve Küresel Düzen
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-31
YAZAR Kollektif
ISBN 6059075442
DOSYA FORMATI 5,6 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Küreselleşme karşıtı söylem ve icraatlarıyla tüm dünyayı etkileyen kararlara imza atan Trump, kendine has ve diplomatik teamüllere uymayan yönetim tarzıyla ABD’nin bugüne kadarki uluslararası rolünü ters yüz etmeye devam ediyor.Anadolu Ajansı Yayınlarında çıkan “Trump ve Küresel Düzen” kitabı,Donald Trump’ın bölgesel ve küresel politikalarının müttefikleri ve tüm dünyayla ilişkilerinde meydana getirdiği belirsizliği gözler önüne seriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Trump ve Küresel Düzen i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Trump ve Küresel Düzen.

...el düzen' denilen yapıda meydana gelen belirsizliklerin aşılabilmesi veya bir başka döneme geçişin izlerini, en azından Trump-Cinping görüşmesi öncesinde iki olay dikkat çekti ... Trump ve Küresel Düzen - Kolektif - Anadolu Ajansı ... . ABD Başkanı Trump'ın bölgesel ve küresel politikalarının müttefikleri ve tüm dünyayla ilişkilerinde meydana getirdiği belirsizliği ele alan 'Trump ve Küresel Düzen' adlı kitap, okuyucuyla buluşuyor. Aksine, adına 'küresel düzen' denilen yapıda meydana gelen belirsizliklerin aşılabilmesi veya bir başka döneme geçişin izlerini, en azından Trump-Cinping görüşmesi öncesind ... Trump ve Küresel Düzen Anadolu Ajansı Yayınları Kolektif ... . Aksine, adına 'küresel düzen' denilen yapıda meydana gelen belirsizliklerin aşılabilmesi veya bir başka döneme geçişin izlerini, en azından Trump-Cinping görüşmesi öncesinde iki olay dikkat çekti. AA yayınlarından çıkan ve seçkin kitapçı ile internet satış mağazalarında yer alan "Trump ve Küresel Düzen" kitabında, Donald Trump'ın dış politikası ve Türkiye-ABD ilişkileri analiz ediliyor. ABD 45. Başkanı Donald Trump'ın bölgesel ve küresel politikalarının müttefikleri ve tüm dünyayla ilişkilerinde meydana getirdiği belirsizliği ele alan "Trump ve Küresel Düzen" adlı kitap okuyucularla... 10.69 TL. Anadolu Ajansı Yayınlarında çıkan "Trump ve Küresel Düzen" kitabı, Donald Trump'ın bölgesel ve küresel politikalarının müttefikleri ve tüm dünyayla ilişkilerinde meydana getirdiği... TRUMP VE KÜRESEL DÜZEN kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. kitapları ve AA 2018 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Trump ve Küresel Düzen/Kolektif incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Trump ve Küresel Düzen/Kolektif. Analizler Serisi 2Anadolu Ajansı/Kolektif. 13.50 TL. Anadolu Ajansı Yayınlarında çıkan "Trump ve Küresel Düzen" kitabı, Donald Trump'ın bölgesel ve küresel politikalarının müttefikleri ve tüm dünyayla ilişkilerinde meydana getirdiği... Trump ve Küresel Düzen. Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) 45. başkanı Donald Trump'la birlikte küresel siyaset ve ekonomide yeni bir döneme tanıklık ediyoruz. Aksine, adına 'küresel düzen' denilen yapıda meydana gelen belirsizliklerin aşılabilmesi veya bir başka döneme geçişin izlerini, en azından Trump-Cinping görüşmesi öncesinde iki olay dikkat çekti. Trump ve Küresel Düzen kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. 10.50 TL. Anadolu Ajansı Yayınlarında çıkan "Trump ve Küresel Düzen" kitabı, Donald Trump'ın bölgesel ve küresel politikalarının müttefikleri ve tüm dünyayla ilişkilerinde meydana getirdiği... AA yayınlarından çıkan ve seçkin kitapçı ile internet satış mağazalarında yer alan "Trump ve Küresel Düzen" kitabın...