Yatılı Okuldaki Heyecan / Gezegen Yolcularının Esrarı

Polat Onat

Yatılı Okuldaki Heyecan / Gezegen Yolcularının Esrarı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-11-09
YAZAR Polat Onat
ISBN 6053115069
DOSYA FORMATI 3,78 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir gece yarısı, yatılı okuldaki üç öğrenci aniden ortadan kaybolur.Gizemli bir şekilde arkalarında hiçbir ipucu bırakmazlar. Ancak onları arayan nöbetçi öğretmen, zekice bakış açısıyla, hiç kimsenin ihtimal vermediği büyük bir sırrı ortaya çıkaracaktır. Tehlikeli bir fantastik yolculuk ile gizemli bir polisiye olayın iç içe geçtiği bu kitabı elinizden bırakamadan okuyup bitireceksiniz.Yatılı okuldaki büyük heyecana hazır olun!Gezegen yolcularının esrarını çözerken bilinmeyen diyarları da keşfedeceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yatılı Okuldaki Heyecan / Gezegen Yolcularının Esrarı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yatılı Okuldaki Heyecan / Gezegen Yolcularının Esrarı.

...üç öğrenci aniden ortadan kaybolur. Yatılı okuldaki büyük heyecana hazır olun! Gezegen yolcularının esrarını çözerken bilinmeyen diyarları da keşfedeceksiniz ... Yatılı Okuldaki Heyecan - Gezegen Yolcularının Esrarı - Polat Onat... ... . ...Annelik-Babalık-Aile LES-ALES Araştırma-İnceleme LGS (Liselere Geçiş Sistemi) AYT Lise ve Dengi Başvuru Kitapları LYS Bilgisayar Müzik Bilgisayar Sarf Malzemeleri Okul Öncesi... 7.92 TL. Yatılı okuldaki büyük heyecana hazır olun! Gezegen yolcularının esrarını çözerken bilinmeyen diyarları da keşfedeceksiniz. ...iç içe geçtiği bu kitabı elinizden bırakamadan okuyup bitireceksinizYatılı okuldaki büyük heyecana hazır olun!Gezegen. yolcularının esrarını çözerken bi ... Yatılı Okuldaki Heyecan-Gezegen Yolcularının Esrarı , Polat... | İdefix ... . ...iç içe geçtiği bu kitabı elinizden bırakamadan okuyup bitireceksinizYatılı okuldaki büyük heyecana hazır olun!Gezegen. yolcularının esrarını çözerken bilinmeyen diyarları da keşfedeceksiniz. Yatılı okuldaki büyük heyecana hazır olun! Gezegen yolcularının esrarını çözerken bilinmeyen diyarları da keşfedeceksiniz. Yatılı Okuldaki Heyecan - Gezegen Yolcularının Esrarı. Edebiyat/. Roman (Yerli)/. Yatılı Okul...