Aşkın Kırk Hali

40'lar Kulübü

Aşkın Kırk Hali
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-01
YAZAR 40'lar Kulübü
ISBN 6058522121
DOSYA FORMATI 12,7 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Söz uçar, yazı kalır” demiş ya atalarımız, bir nokta da biz bırakalım ardımızda dedik, dedik ve sarıldık kalemlere. Biz kim miyiz? 40 kişilik kocaman bir aileyiz. Savunduğumuz gerçeklerimiz ve tüm samimiyetimizle kalbimizde taşıdığımız davamızdır hece hece satırlara dökülen.“Bir kelâm ki ismi âşikâr, cismi dâim sır…Bir kelâm ki yazması kaleme, söylemesi dile ağır…Bir kelâm ki adı, ancak hükmüne lâyık olan kalplerde anılır…40 kilitli bir kapıydı ‘Aşk’. Her kalemi bir anahtar bilip açmaya durduk kilitleri.‘Aşk’ dedikçe dil, ‘Ahh!’ dedi yürek.Bu ‘Ahh!’la yandı kalemler, kül olup döküldü satırlara.Her biri, firkat ateşi ve vuslat düşüyle yoğrulmuş 40 öykü…Yolu ve yolcusu farklı olsa da hepsinin sonu bir, hepsinin adı ‘Aşk!’Farklı şehirlerden, farklı yaşlarda, farklı farklı hayatların senfonisi bu. Birbirini tanımayan ama kardeşçesine birbirine sarılmış kırk insan, kırk yazı ile açıyor kapılarını sizlere. Hiçbir ayrım olmadan yalnızca yüreğini ortaya koyan müstesna kişiliklerin oluşumudur 40'lar Kulübü. Sizler de bu aileden biri olabilir, ardınızda bu yalan dünyaya bir eser bırakabilirsiniz. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aşkın Kırk Hali i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aşkın Kırk Hali.

...irine sarılmış kırk insan, kırk yazı ile açıyor kapılarını sizlere ... Aşkın Kırk Hali-Palme Kitabevi ... . Kolektif. "Söz uçar, yazı kalır" demiş ya atalarımız, bir nokta da biz bırakalım ardımızda dedik, dedik ve sarıldık kalemlere. Biz kim miyiz? 40 kişilik kocaman bir aileyiz. Aşkın Kırk Hali. "Söz uçar, yazı kalır" demiş ya atalarımız, bir nokta da biz bırakalım ardımızda dedik, dedik ve sarıldık kalemlere. Yolu ve yolcusu farklı olsa da hepsinin sonu bir, hepsinin adı 'Aşk!' Ü ... Aşkın Kırk Hali 40Lar Kulübü Yayınevi | 9786058522121 ... . Yolu ve yolcusu farklı olsa da hepsinin sonu bir, hepsinin adı 'Aşk!' Ürün Adı: Aşkın Kırk Hali Ürün Kodu: 9786058522121 Basım Yılı: 2015 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Yazar / Cevirmen: 40'lar Kulübü. 12.59 TL. Bir kelam ki adı, ancak hükmüne layık olan kalplerde anılır… 40 kilitli bir kapıydı 'Aşk'. Her kalemi bir anahtar bilip açmaya durduk kilitleri. 'Aşk' dedikçe dil, 'Ahh!' dedi yürek. Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da 40'lar Kulübü Yayınevi Yayınevine ait Aşkın Kırk Hali kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. 2015-10-24 yılında yayınlanan Aşkın Kırk Hali , 3. Baskı ve Deneme kategorisinde yer almaktadır. Aşkın Kırk Hali Yazarı Kimdir? Yukarıda 6058522121 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. 16 TL. Farklı şehirlerden, farklı yaşlarda, farklı farklı hayatların senfonisi bu. Birbirini tanımayan ama kardeşçesine birbirine sarılmış kırk insan, kırk yazı ile açıyor kapılarını sizlere. Aşkın Kırk Hali harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Kolektif. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Kolektif'den Aşkın Kırk Hali kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin. 12.80 TL. Farklı şehirlerden, farklı yaşlarda, farklı farklı hayatların senfonisi bu. Birbirini tanımayan ama kardeşçesine birbirine sarılmış kırk insan, kırk yazı ile açıyor kapılarını sizlere. Kitapidea.com. Kitap Oku - Pdf Kitap - Kitap İndir. Aşkın Kırk Hali. adminAğustos 28, 20170....