Bir Tutkunun Öyküsü

Arda Uskan

Bir Tutkunun Öyküsü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-06-05
YAZAR Arda Uskan
ISBN 9759097943
DOSYA FORMATI 6,1 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Savarona, büyük fırtınalardan, korkunç yangınlara kadar nice felaketler yaşamış, her tarafı fareler tarafından kemirilmesine rağmen yine de ayakta kalmış bir efsane. Okyanusların ve hayatının derin girdaplarını ardında bırakarak Atatürk’ün şefkatine doğru yol almış “büyülü” bir yat…Savarona’nın yaşamı son yirmi üç yıldır Kahraman Sadıkoğlu ile birlikte geçiyor. İki kafadar, her türlü fırtınaya göğüs gerip efsaneyi yine birlikte sürdürüyorlar. Bu kitap ikisinin öyküsünü, daha doğrusu onların olağanüstü macerasını anlatıyor…Leyla ile Mecnun, Kerem ile Aslı neyse, Savarona ile Kahraman da o aslında. Monaco Prensi Rainier’den Turgut Özal’a, ünlü modacı Valentino’dan Vehbi Koç’a, Roger Moore ve Mesut Yılmaz’dan Naomi Campbell’a, hatta Galatasaray’ın Real Madrid’i yenerek gerçek Süper Kupa’yı kazandığı o müthiş maça kadar uzanan anılar güvertesinde Savarona ile dolaşmaya hazır mısınız?O zaman gerçek bir tutkunun kimi zaman eğlenceli, kimi zaman düşündürücü, ama hepsinden önemlisi azim dolu öyküsü sizi bekliyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Tutkunun Öyküsü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Tutkunun Öyküsü.

...başka düşlerin haklı gururunu yaşıyordu ... Bir Tutkunun Öyküsü Satın Al | OdaKitap.com ... . Websitelerimizde, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 36. Maddesi uyarınca, sadece yazıların sahibi olan köşe yazarlarının ad soyad bilgileri, yazı sahibi gazete bilgisi... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Bir Tutkunun Öyküsü. Yazar. Zübeyda Keskin. Bir Tutkunun Dile Getirilme Biçimi (K.kapak). Bir Tuz Masalı. O zaman gerçek bir tutkunun kimi zaman eğlenceli, kimi zaman düşündürücü, ama hepsinden önemlisi azim dolu öyküsü sizi bekliyor. (236 Sayfa) Arka Kapak Yazisi / www.turkkit ... Bir Tutkunun Öyküsü ... . (236 Sayfa) Arka Kapak Yazisi / www.turkkitap.de , Türk Kitabevi / Ani... Diğer /. Bir Tutkunun Öyküsü. Bir Tutkunun Öyküsü. Arda Uskan. Yayınevi: Geniş Kitaplığı. Kitap : Bir Tutkunun Öyküsü, Yazar : Arda Uskan, Yayınevi : Geniş Kitaplık - 9789759097943 - Fiyat: 18,70 TL. Bir Tutkunun Öyküsü. Size haber verelim. Görüntüleme: 405. Bir Tutkunun Öyküsü: Savarona. Yazar: Arda Uskan. O zaman gerçek bir tutkunun kimi zaman eğlenceli, kimi zaman düşündürücü, ama hepsinden önemlisi azim dolu öyküsü sizi bekliyor. O zaman gerçek bir tutkunun kimi zaman eğlenceli, kimi zaman düşündürücü, ama hepsinden önemlisi azim dolu öyküsü sizi bekliyor. O zaman gerçek bir tutkunun kimi zaman eğlenceli, kimi zaman düşündürücü, ama hepsinden önemlisi azim dolu öyküsü sizi bekliyor. Bir tutkunun öyküsü: Savarona. Armatör Kahraman Sadıkoğlu, Söz Sende'de Balçiçek İlter'in sorularını yanıtladı. GÜNCEL. 10 Kasım 2012 Cumartesi 09:15. O zaman gerçek bir tutkunun kimi zaman eğlenceli, kimi zaman düşündürücü, ama hepsinden önemlisi azim dolu öyküsü sizi bekliyor. O zaman gerçek bir tutkunun kimi zaman eğlenceli, kimi zaman düşündürücü, ama hepsinden önemlisi azim dolu öyküsü sizi bekliyor. (Tanıtım Bülteninden). Bir Tutkunun Öyküsü - Arda Uskan hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Bir Tutkunun Öyküsü. 18,75 TL. Arda Uskan adlı yazara ait Bir Tutkunun Öyküsü kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %31 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz....