Kemal’in Londra Günlüğü

Özge A. Lokmanhekim

Kemal’in Londra Günlüğü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-07-05
YAZAR Özge A. Lokmanhekim
ISBN 9752120754
DOSYA FORMATI 9,8 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kemal’in Londra Günlüğü çocuk ve ebeveyn ilişkisinin en olumlu ve keyifli yanlarını sergileyen bir dizinin başlangıç kitabı.Kemal, sahip olduğumuz o meraklı çocuklardan biri. Anne ve babasıyla birlikte gezmekten, kimi etkinliklere katılmaktan, farklı kültürleri öğrenmekten hoşlanan, farkındalığı yüksek bir çocuk.Bundan böyle onu kâh Londra’da, kâh Brüksel’de ya da dünyanın bir başka kentini gezerkenbulacaksınız.Kemal gezi günlüklerini arkadaşlarıyla paylaşırken gittiği yerlerin önemli ve tarihî mekânlarını, yemeklerini ve geleneklerini anlatacak.Tabii onlar da bu kitapları okurken yalnızca bir şehir seyahatinin ayrıntılarına değil, küçük bir çocuğun iç dünyasına ve heyecan dolu duygularınatanıklık edecekler...Kemal’in Londra Günlüğü, sehrincocukhali.com’un yazarı Özge A. Lokmanhekim’in kaleminden dökülen keyifli bir kitap.Gökçen Eke’ninillüstrasyonlarıyla hayat bulan öykü, küçük okurlara keyif dolu saatler vadediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kemal’in Londra Günlüğü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kemal’in Londra Günlüğü.

...zge Lokmanhekim'e yeni çıkacak çocuk kitabı "Kemal'in Londra Günlüğü"nün hikayesini sorduk ... Kemalin Londra Günlüğü - %25 İndirimli - Özge A.Lokmanhekim... ... . Kemal'in Londra Günlüğü çocuk ve ebeveyn ilişkisinin en olumlu ve keyifli yanlarını sergileyen bir dizinin başlangıç kitabı. Kemal, sahip olduğumuz o meraklı çocuklardan biri. 8 €. Kemal'in Londra Günlüğü çocuk ve ebeveyn ilişkisinin en olumlu ve keyifli yanlarını sergileyen bir dizinin başlangıç kitabı. Kemal, sahip olduğumuz o meraklı çocuklardan biri. 12.60 TL. Kemal'in Londra Günlüğü çocu ... Kemal'in Londra Günlüğü - YouTube ... . Kemal, sahip olduğumuz o meraklı çocuklardan biri. 12.60 TL. Kemal'in Londra Günlüğü çocuk ve ebeveyn ilişkisinin en olumlu ve keyifli yanlarını sergileyen bir dizinin başlangıç kitabı. Kemal, sahip olduğumuz o meraklı çocuklardan biri. 13.50 TL. Kemal'in Londra Günlüğü çocuk ve ebeveyn ilişkisinin en olumlu ve keyifli yanlarını sergileyen bir dizinin başlangıç kitabı. Kemal, sahip olduğumuz o meraklı çocuklardan biri. Kemal'in Londra Günlüğü, sehrincocukhali.com'un yazarı Özge A. Lokmanhekim'in kaleminden dökülen keyifli bir kitap. Kemal, sahip olduğumuz o meraklı çocuklardan biri. 13.50 TL. Kemal'in Londra Günlüğü çocuk ve ebeveyn ilişkisinin en olumlu ve keyifli yanlarını sergileyen bir dizinin başlangıç kitabı. Kemal, sahip olduğumuz o meraklı çocuklardan biri. 21.24 TL. Kemalin Londra GünlüğüKemalin Londra Günlüğü - Kemal'in Londra Günlüğü çocuk ve ebeveyn ilişkisinin en olumlu ve keyifli yanlarını sergileyen bir dizinin başlangıç kitabı. Özge A. Lokmanhekim. Kemal'in Londra Günlüğü çocuk ve ebeveyn ilişkisinin en olumlu ve keyifli yanlarını sergileyen bir dizinin başlangıç kitabı. Kemal, sahip olduğumuz o meraklı çocuklardan biri. Özge A. Lokmanhekim yazarı tarafından yazılan Kemal'in Londra Günlüğü kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Kemal'in Londra Günlüğü Kitabının Kısa Özeti Oku. 13.63 TL. Anne ve babasıyla birlikte gezmekten, kimi etkinliklere. Kemal'in Londra Günlüğü çocuk ve ebeveyn ilişkisinin en olumlu ve keyifli yanlarını sergileyen bir dizinin başlangıç kitabı. Özge Lokmanhekim, Kemal'in Londra Günlüğü isimli ilk kitabının ardından geçtiğimiz günlerde yayımlanan ikinci kitabı Kemal'in ... Kemal'in Londra Günlüğü çocuk ve ebeveyn ilişkisinin en olumlu ve keyifli yanlarını sergileyen bir dizinin başlangıç kitabı. Kemal, sahip olduğumuz o meraklı çocuklardan biri. Kemal'in Londra Günlüğü'nde Kemal ile birlikte Londra'yı keşfedecek; Londra'nın tarihi yerlerini tanıyacak, geleneklerini öğrenecek ve yemeklerini tadacaksınız. Maceraya hazır mısınız? Kemal'in Londra Günlüğü çocuk ve ebeveyn ilişkisinin en olumlu ve keyifli yanlarını sergileyen bir dizinin başlangıç kitab...