Halka Dünya Mühendisleri

Larry Niven

Halka Dünya Mühendisleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-11-23
YAZAR Larry Niven
ISBN 6052221518
DOSYA FORMATI 10,67 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Halka Dünya’ya gerçekleştirdikleri macera dolu yolculuğun üzerinden yirmi üç yıl geçmişken, Louis Wu ile Hayvan Konuşmacısı, en yetkili olduğunu iddia eden bir puppeteer tarafından alıkonulur. Çeşitli nedenlerle halkın gözündeki itibarını yitiren bu puppeteer, Halka Dünya’ya gidip oradaki zenginlikleri ele geçirince statüsünü yeniden kazanacağını düşünmektedir. Ne var ki muazzam büyüklükteki, gizemli gezegen Halka Dünya’ya vardıklarında Louis Wu ile arkadaşları pek çok sürprizle karşılaşır. Bunlardan biri de Halka Dünya’nın yerinden oynayarak güneşine günden güne biraz daha yaklaşmasıdır. Eğer Louis Wu ve beraberindekiler, Halka Dünya mühendislerinin kurduğu kontrol merkezine ulaşıp sorunu çözemezlerse, birkaç aya kadar milyarlarca Halka Dünyalı ölecektir.Bilimkurgu türünün ustalarından biri olan Larry Niven, “Halka Dünya” serisinde hayranlık uyandırıcı bir kurgusal evren sunuyor. Halka Dünya Mühendisleri’nde bu deha ürünü yapay dünyayı keşfe çıkarken, mühendislerinin hangi ırktan olduğunu merak etmekten kendinizi alamayacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Halka Dünya Mühendisleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Halka Dünya Mühendisleri.

...lı en uygun fiyat listesi. P>Halka Dünya'da geçen olayların üstünden yirmi üç yıl geçmiştir ... Halka Dünya Mühendisleri Larry Niven ... . 20.78 TL. Halka Dünya Mühendisleri'nde bu deha ürünü yapay dünyayı keşfe çıkarken, mühendislerinin hangi ırktan olduğunu merak etmekten kendinizi alamayacaksınız. Larry Niven. Halka Dünya'ya gerçekleştirdikleri macera dolu yolculuğun üzerinden yirmi üç yıl geçmişken, Louis Wu ile Hayvan Konuşmacısı... 24.50 TL. Halka Dünya Mühendisleri'nde bu deha ürünü yapay dünyayı keşfe çıkarken, mühe ... Halka Dünya Mühendisleri - Ekşi Sözlük ... ... 24.50 TL. Halka Dünya Mühendisleri'nde bu deha ürünü yapay dünyayı keşfe çıkarken, mühendislerinin hangi ırktan olduğunu merak etmekten kendinizi alamayacaksınız. Louis ve Chmeee, araştırmaları sırasında bu eşsiz mühendislik eserinin yeni harikalarıyla karşı karşıya kalırlar. Ürün detayı. Halka Dünya Mühendisleri. Larry Niven. Panama. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Halka Dünya Mühendisleri. Yazar. Larry Niven. Halka Dünya Mühendisleri'nde bu deha ürünü yapay dünyayı keşfe çıkarken, mühendislerinin hangi ırktan olduğunu merak etmekten kendinizi alamayacaksınız. Halka Dünya Mühendisleri'nde bu deha ürünü yapay dünyayı keşfe çıkarken, mühendislerinin hangi ırktan olduğunu merak etmekten kendinizi alamayacaksınız. Halka Dünya Mühendisleri'nde bu deha ürünü yapay dünyayı keşfe çıkarken, mühendislerinin hangi ırktan olduğunu merak etmekten kendinizi alamayacaksınız. Larry Niven. Halka Dünya'ya gerçekleştirdikleri macera dolu yolculuğun üzerinden yirmi üç yıl geçmişken, Louis Wu ile Hayvan Konuşmacısı... Halka Dünya Mühendisleri'nde bu deha ürünü yapay dünyayı keşfe çıkarken, mühendislerinin hangi ırktan olduğunu merak etmekten kendinizi alamayacaksınız. Larry Niven. Kitap Tanıtımı. Halka Dünya'ya gerçekleştirdikleri macera dolu yolculuğun üzerinden yirmi üç yıl geçmişken, Louis Wu ile Hayvan Konuşmacısı......