Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşları Kötülüğe Karşı

Eileen O'Hely

Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşları Kötülüğe Karşı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-02-12
YAZAR Eileen O'Hely
ISBN 6050804881
DOSYA FORMATI 6,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Deli Dolu ve macera tutkunu genç bir kurşun kalem olan Penny ile tanışmaya hazır mısınız? Doğru yazım ve matematik işlemleri konusunda son derece başarılı olan Penny, ne yazık ki kalem kutusu kurallarını hatırlama konusunda yeterince iyi değil:Birinci Kural: Ralph kalem kutusunun fermuarını açtığı an ve fermuar açık kaldığı sürece konuşmak da etrafta gezinmek de yok!İkinci Kural: Ralph tarafından kullanılmadığı sürece tükenmez, kurşun, keçeli ya da fosforlu hiçbir kalem herhangi bir yere yazı yazamaz ya da resim çizemez.Üçüncü Kural: Her kim kurallara uymazsa kalem kutusundan derhâl kovulur! Her şey hain Siyah Keçeli Kalem ve onun dibinden ayrılmayan kötü kalpli Silgi’nin, Penny’i bir sınavda Ralph’e yardım ederken yakalamasıyla başladı…Kırtasiye malzemelerinin dünyasında çılgın bir maceraya atılmaya ne dersiniz?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşları Kötülüğe Karşı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşları Kötülüğe Karşı.

...nıf Yaş: 10 Yaş,11 Yaş,12 Yaş,9 Yaş Kavram: Birey ve Toplum,Gelişme ... Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşları Kötülüğe Karşı Eileen OHely ... ... Altı kitaplık bir dizinin ilk kitabı olan "Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşları - Kötülüğe Karşı" 2006 yılında İrlanda Çocuk Yayınları Onur Ödülü'nü kazanmıştır. Kutusundan derhâl kovulur!Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşlarıyla tanışmaya ne dersin?Cevabın "Evet!" ise iyilerle kötülerin mücadele ettiği olağanüstü bir maceraya atılmaya hazır ol! YENİ ÇIKANLAR +. Anasayfa. Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşları Kötülüğe Karşı. t ... Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşları Kötülüğe Karşı - Eileen O'Hely... ... . Anasayfa. Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşları Kötülüğe Karşı. tükenmez, kurşun, keçeli ya da fosforlu hiçbir kalem herhangi bir yere yazı yazamaz ya da resim çizemez. İkinci Kural: Ralph tarafından kullanılmadığı sürece tükenmez, kurşun, keçeli ya da fosforlu hiçbir kalem herhangi bir yere yazı yazamaz ya da resim çizemez. 8 €. Kutusundan derhâl kovulur!Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşlarıyla tanışmaya ne dersin?Cevabın "Evet!" ise iyilerle kötülerin mücadele ettiği olağanüstü bir maceraya atılmaya hazır ol! Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşları - Kötülüğe Karşı (9786050804881). 0,00. Tedarikçi : TİMAŞ ÇOCUK. ...Yayınları Karnaval Kitap Karşı Kıyı Yayınları Karşı Yayınları Karumbe Yayınları Karya Yayıncılık Kashna. İşler Kurmay Yayınları Kurşun Kalem Edebiyat Dergisi Kurtaran Sağlık ve Eğitim Hiz. Bu kitap satılmıştır. Satışta Olanlar. Çılgın kalem penna ve arkadaşları parlak ışıklar altında. Çılgın kalem penna ve arkadaşları - Uzay Macerası. Eıllen o'henry. İkinci Kural: Ralph tarafından kullanılmadığı sürece tükenmez, kurşun, keçeli ya da fosforlu hiçbir kalem herhangi bir yere yazı yazamaz ya da resim çizemez. Kırtasiye malzemelerinin dünyasında çılgın bir maceraya atılmaya ne dersiniz? Çılgın Kalem Penna ve Arkadaşları - Kötülüğe Karşı Eileen O'Hely. İkinci Kural: Ralph tarafından kullanılmadığı sürece tükenmez, kurşun, keçeli ya da fosforlu hiçbir kalem herhangi bir yere yazı yazamaz ya da resim çizemez. Çılgın Kalem Penna Ve Arkadaşları - Kötülüğe Karşı. Yazar. Eılen O'hely. Çılgın Kalem ...