Hz.Ali’den Bilgece Sözler ve Hikayeler

Harun Bayrak

Hz.Ali’den Bilgece Sözler ve Hikayeler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-11-27
YAZAR Harun Bayrak
ISBN 6059780391
DOSYA FORMATI 12,7 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Allah yolunda giden gönüllü erler isteyicidirler; Ali ise istenilendir.Söyleyenler söylerler, susarlar. O, susmaz, söyler. Ebedi ilim, onungöğsünde parlayıp göründü. Vahyolunanların sırlarını, o hakikat olarakbildi ve bildirdi. Peygamber Efendimiz, ümmetlere haykırdı:-Allah yolunda Ali, sizin kılavuzunuzdur.Allah’a içi doğru olanlar yüzlerini ona çevirmişlerdir. Zira o şahtır, doğruyolu gösterendir, efendidir…O, bütün peygamberlerin sırrında idi.Bu kitapta Mevlana’nın yukarıda tarif ettiği Ali(r.a.)’yı bulacaksınız.Yediveren yayınları olarak, Ehl-i Beyt sevdası ile yanan yüreklere seslenenbir eser hazırlayarak beğenilerinize sunduk.Âyine tuttum yüzüme, Ali göründü gözümeNazar eyledim özüme, Ali göründü gözümeÂdem Baba Havva ile, Hem Allemel’esmâ ileÇerhi felek semâ ile, Ali göründü gözümeHazreti Nuh Neciyyullah, Hem İbrahim HalilullahSinâ’da Kelimullah, Ali göründü gözüme (Hilmi Dede)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hz.Ali’den Bilgece Sözler ve Hikayeler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hz.Ali’den Bilgece Sözler ve Hikayeler.

...lü erler isteyicidirler; Ali ise istenilendir ... Hz. Ali'den Bilgece Sözler ve Hikayeler Fiyatı ... . Söyleyenler söylerler, susarlar. O, susmaz, söyler. Ebedi ilim, onun gögsünde parlayip göründü. 19.44 TL. Hz. Aliden Bilgece Sözler ve Hikayeler - Allah yolunda giden gönüllü erler isteyicidirler; Ali ise istenilendir. Harun Bayrak. Allah yolunda giden gönüllü erler isteyicidirler; Ali ise istenilendir. Söyleyenler söylerler, susarlar. O, susmaz, söyler. Ebedi ilim, onun göğs ... Hz. Ali'den Bilgece Sözler ve Hikayeler - %30 İndirimli - Harun Bayra ... . O, susmaz, söyler. Ebedi ilim, onun göğsünde parlayıp göründü. Allah yolunda giden gönüllü erler isteyicidirler; Ali ise istenilendir. Söyleyenler söylerler, susarlar. Peygamber Efendimiz, ümmetlere haykırdı: -Allah yolunda Ali, sizin kılavuzunuzdur. Ana Sayfa/. İslam/. Dini Hikayeler-Menkıbeler/. Hz. Aliden Bilgece Sözler ve Hikayeler. Allah yolunda giden gönüllü erler isteyicidirler; Ali ise istenilendir. Söyleyenler söylerler, susarlar. Geri Satıcı Açıklaması. Hz. Ali'den Bilgece Sözler ve Hikayeler/Harun. (#522773918). Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Hz. Ali'den Bilgece Sözler ve Hikayeler. Allah yolunda giden gönüllü erler isteyicidirler; Ali ise istenilendir. Söyleyenler söylerler, susarlar. - Allah yolunda Ali, sizin kılavuzunuzdur. Allah'a içi doğru olanlar yüzlerini ona çevirmişlerdir. Allah yolunda giden gönüllü erler isteyicidirler; Ali ise istenilendir. Söyleyenler söylerler, susarlar. Peygamber Efendimiz, ümmetlere haykırdı: -Allah yolunda Ali, sizin kılavuzunuzdur. Hz. Ali'den Bilgece Sözler ve Hikayeler Harun Bayrak. Ve o peygamberlerin Çerhi Adem göründü Bilgece Beyt eser eser Beyt ettiği Hz. 20 TL. Vahyolunanların sırlarını, o hakikat olarak bildi ve bildirdi. Peygamber Efendimiz, ümmetlere haykırdı: - Allah yolunda Ali, sizin kılavuzunuzdur. Allah'a içi doğru olanlar yüzlerini ona çevirmişlerdir. 15 TL. Vahyolunanların sırlarını, o hakikat olarak bildi ve bildirdi. Peygamber Efendimiz, ümmetlere haykırdı: - Allah yolunda Ali, sizin kılavuzunuzdur. Allah'a içi doğru olanlar yüzlerini ona çevirmişlerdir. 13.80 TL. Allah yolunda giden gönüllü erler isteyicidirler; Ali ise istenilendir. Söyleyenler söylerler, susarlar. O, susmaz, söyler. Ebedi ilim, onun göğsünde parlayıp göründü. Vahyolunanların sırlarını, o hakikat olarak bildi ve bildirdi. Peygamber Efendimiz, ümmetlere haykırdı: -Allah yolunda Ali, sizin kılavuzunuzdur. Allah'a içi doğru olanlar yüzlerini ona çevirmişlerdir....