Her Şey Hiçbir Şeymiş

Canan Barlas

Her Şey Hiçbir Şeymiş
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-05
YAZAR Canan Barlas
ISBN 9756178447
DOSYA FORMATI 5,55 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Canan Barlas bu kitabında her şeyin hiçbir şey olduğu yaşamda kalıcı olan nediri araştırdı. Astronotlar uzayda uzun süre kalınca dünyayı küçük mavi bir top gibi görürler ve vücutlarının sınırlarını tayin edemezlermiş; yer çekimi olmadığından. Uzayın sonsuzluğu onları etkilermiş.Canan Barlas ise bu küçük mavi yuvarlağın önemini anlamaya çalıştı. Aşklardan işe başlarken, kalıcı olan her şeyi Masumiyet Müzesi’ne gönderdi. Kalıcı olan her şeyin altında masumiyet buldu ve onu aradı.Aşklarda dönem dönem değişikler yaşandı.İçinde hep gerçeklik arandı.Orhan Pamuk'un Masumiyet Müzesi’nin yanına bir hayali müze açıldı. Sınırlı sınırsız duygularla bu müzenin kapıları zorlandı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Her Şey Hiçbir Şeymiş i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Her Şey Hiçbir Şeymiş.

...kta bilinmeyen evrenin sınırlarına doğru uzak geçmişe gidiyor ... Her Şey Hiçbir Şeymiş ... . Aslında bu yanıt tüm sorularınıza verilmiş olan net bir yanıttır ve TDK her şey nasıl yazılır? Hiçbir şey nasıl yazılır? Sorularına bu yazımız sayede cevap vermiş oluyoruz. Canan Barlas. Canan Barlas bu kitabında her şeyin hiçbir şey olduğu yaşamda kalıcı olan nediri araştırdı. Astronotlar uzayda uzun süre kalınca dünyayı küçük mavi bir top gibi görürler ve vücutlarının... başlığa ait ilk tanım yakbenivatankurtulsun tarafından 201 ... Yakup Azbay - Her Şey, Hiçbir Şeydir Şiiri ... ... başlığa ait ilk tanım yakbenivatankurtulsun tarafından 2015-05-27 17:37:00 tarihinde girilmiştir. hiçbir şey bitmez her şey değişir. 1. Alıp Kabul Etmeye Gönüllü Olmak Bu dolunayda neleri alıp kabul etseydik hayatımızda, realitemizde gerçekten neşeyi ve ihtişamı deneyimleyebilirdik? Canan Barlas bu kitabında her şeyin hiçbir şey olduğu yaşamda kalıcı olan nediri araştırdı. Astronotlar uzayda uzun süre kalınca dünyayı küçük mavi bir top gibi görürler ve vücutlarının sınırlarını tayin... Hiçbir şey - Her şey. Sen benim her şeyimsin. Gözlerimi her açtığımda aklıma ilk gelen. Sadece sustum ve sessizce yaşadım aşkımı. Şimdi sen benim hiçbir şeyimsin, her şeyim olsan da… 3.62 TL. Canan Barlas bu kitabında her şeyin hiçbir şey olduğu yaşamda kalıcı olan nediri araştırdı. Astronotlar uzayda uzun süre kalınca dünyayı küçük mavi bir top gibi görürler ve vücutlarının... Her Şey Hiçbir Şeymiş. Canan Barlas bu kitabında her şeyin hiçbir şey olduğu yaşamda kalıcı olan nediri araştırdı....