Şehzade Yangını 2. Kitap

Selçuk Ören

Şehzade Yangını 2. Kitap
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-12-18
YAZAR Selçuk Ören
ISBN
DOSYA FORMATI 10,43 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Selçuk Ören’in yazıp çizdiği “Şehzade Yangını” serisinin ikinci kitabı, 1768 yılında Galata’da yangının ortasında kalan Tahir, ağır yaralanan hasmı Kadırgalı Kör Emin'in kurtarmaya çalışmasının hikayesi..."Yeraltı Camii'nin avlusunda bulunan kalabalık, Adem'in cennetten kovulduğu bu mübarek günde dua ediyordu. Kimisi günahları için af dilerken, kimisi de borçlarını kapatabilmek için para diliyor, birkaç mecnun ise vuslat için Allah'tan medet umuyordu. Osman Dede ise cennete kabul edilmek için Allah'a yalvarıyordu. Başını huzurla göğe kaldırdığında gökyüzünde uçan yalıçapkınlarını gördü. Yalıçapkınlarının cennete taşıdığı mümin kardeşlerinin ruhlarını, kıskanmadan edemedi. Fakat ne olduysa bir anda oldu..."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şehzade Yangını 2. Kitap i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şehzade Yangını 2. Kitap.

...zdiği Şehzade Yangını serisinin ikinci kitabı, 1768 yılında Galata'da yangının ortasında kalan Tahir, ağır yaralanan hasmı Kadırgalı Kör Emin'in kurtarmaya çalışmasının ... Şehzade Yangını İkinci Kitap Selçuk Ören ... ... Selçuk Ören. Selçuk Ören'in yazıp çizdiği "Şehzade Yangını" serisinin ikinci kitabı, 1768 yılında Galata'da yangının ortasında kalan Tahir... Selçuk Ören'in yazıp çizdiği "Şehzade Yangını" serisinin ikinci kitabı, 1768 yılında Galata'da yangının ortasında kalan Tahir, ağır yaralanan hasmı Kadırgalı Kör Emin'in kurtarmaya çalışmasının hikayesi... 27 TL. Selçuk Ören'in yazıp çizdiği "Şehzade Yangını" serisinin ikinci kitabı, 1768 yılında Galata'da yangının ortasında kalan Tahir, ağır yaralanan hasmı Kadırgalı K ... Şehzade Yangını İkinci Kitap En Uygun Fiyatlarla ... ... 27 TL. Selçuk Ören'in yazıp çizdiği "Şehzade Yangını" serisinin ikinci kitabı, 1768 yılında Galata'da yangının ortasında kalan Tahir, ağır yaralanan hasmı Kadırgalı Kör Emin'in kurtarmaya çalışmasının......