Anadolu Tenceresi / Türkçe Tema Hikayeleri

Nihan Temiz

Anadolu Tenceresi / Türkçe Tema Hikayeleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-11-29
YAZAR Nihan Temiz
ISBN 6051867298
DOSYA FORMATI 8,24 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ece ve ailesi deniz kenarında bir otelde hem yaşamakta, hem de her ülkeden misafirler ağırlamaktadır. O yıl yaz gelmeden önce kalabalık bir grup turist otelde yer ayırtır ve Türkiye’nin kültürel zenginlikleri hakkında bilgi edinecekleri bir tatil planladıklarını belirtirler. Ece ve ailesi düşünür, taşınır, kültürümüzü nasıl aktaracaklarını planlar. En sonunda nefis Türk yemeklerinden yola çıkarak yöresel kültürleri aktarmaya karar verirler. Çocukların estetik anlayışı düşünülerek her sayfası resimli hazırlandı.Okumayı sevdiren, eğlendiren ve eğlendirirken öğreten bir kurgu ile oluşturuldu.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Anadolu Tenceresi / Türkçe Tema Hikayeleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Anadolu Tenceresi / Türkçe Tema Hikayeleri.

...nı en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba ... Türkçe Tema Hikayeleri Anadolu Tenceresi ... .com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Nihan Temiz'nin hazırlayıp Martı Yayıncılık tarafından sunulan Türkçe Tema Hikayeleri Anadolu Tenceresi kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. Ürün Açıklaması. ANADOLU TENCERESİ. Tema Adı: MİLLÎ KÜLTÜRÜMÜZ Konu Adı: Gelenekler - Görenekler. Martı 2. Sınıf Türkçe Tema Hikayeleri Seti 10 Kitap Martı Yayıncılık Nihan Temiz. Anadolu Tenceresi-Türkçe Tema Hikayeleri ... Martı Yayınları Türkçe Tema Hikayeleri - Anadolu Tenceresi 100448 ... . Anadolu Tenceresi-Türkçe Tema Hikayeleri. ₺5.07₺6.94. Ece ve ailesi deniz kenarında bir otelde hem yaşamakta, hem de her ülkeden misafirler ağırlamakta... R_aidefix0001787120001. Alış-Veriş Listeme Ekle. Anadolu Tenceresi / Türkçe Tema Hikayeleri. Dil: Türkçe. Cilt Durumu: Karton Kapak. ISBN-10: 6051867298. WordPress gururla sunar | Tema: FlyMag, Themeisle. Haberler. MARTI Anadolu Tenceresi-Türkçe Tema Hikayeleri. 7,00 Tükendi! Yorumlar. Videolar. MARTI Anadolu Tenceresi-Türkçe Tema Hikayeleri. Ad Soyad: Yorumunuz Ürün Yorumları. Sss. Martı yayınları türkçe tema hikayeler anadolu tenceresi. Havale / EFT (%4) :6.35 TL (KDV Dahil). Bankalara özel taksit seçenekleri ANADOLU TENCERESİ Tema Adı: MİLLÎ KÜLTÜRÜMÜZ Konu Adı: Gelenekler - Görenekler Ece ve ailesi deniz kenarında bir otelde hem yaşamakta, hem de her ülkeden misafirler ağırlamaktadır. Alış-Veriş Listeme Ekle. Anadolu Tenceresi / Türkçe Tema Hikayeleri. Dil:Türkçe. Cilt Durumu:Karton Kapak. ISBN:6051867298. 7 TL. Ece ve ailesi deniz kenarında bir otelde hem yaşamakta, hem de her ülkeden misafirler ağırlamaktadır. O yıl yaz gelmeden önce kalabalık bir grup turist otelde yer ayırtır ve Türkiye'nin... Alış-Veriş Listeme Ekle. Anadolu Tenceresi / Türkçe Tema Hikayeleri. Kağıt Türü:Kitap Kağıdı. Ebat:13,5 x 19,5. Dil:Türkçe. Cilt Durumu:Karton Kapak. ISBN:6051867298. Yavru Filin Battaniyesi - Türkçe Tema Hikâyeleri; Yardımlaşma - Paylaşım - Aile ve Dostluk. Nihan Temiz. Oyunlu, Nineli, Dedeli - Türkçe Tema Hikâyeleri; Geleneksel Çocuk Oyunları. 6 €. ANADOLU TENCERESİ Tema Adı: MİLLÎ KÜLTÜRÜMÜZ Konu Adı: Gelenekler - Görenekler Ece ve ailesi deniz kenarında bir otelde hem yaşamakta, hem de her ülkeden misafirler ağırlamaktadır. 3.99 TL. Ece ve ailesi deniz kenarında bir otelde hem yaşamakta, hem de her ülkeden misafirler ağırlamaktadır. O yıl yaz gelmeden önce kalabalık bir grup turist otelde yer ayırtır ve Türkiye'nin.....