Türk Kültürlü Halklarda Mitik-Mistik Kavşakta Yer

Dr. Yaşar Kalafat

Türk Kültürlü Halklarda Mitik-Mistik Kavşakta Yer
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-12-14
YAZAR Dr. Yaşar Kalafat
ISBN 6059912884
DOSYA FORMATI 7,35 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu çalışma, yazarın; dağ, dağ ruhu, dağlılık, tuz dağları, toprak, toprak aşkı, taş ve mağara konularını irdelediği çeşitli makale ve bildirilerinden meydana gelmiştir. Halk inanmalarının çeşitli veri türlerine yansıyan örneklerde, bu objeler etrafında hem mistik ve hem de mitolojik inanç ve düşünceler bir birliktelik oluşturmuştur. Bölümlerde bu türden bulgulara yer verilirken, âdeta mitoloji-tasavvuf ilişkilendirmelerine de örneklemeler yapılmış olmaktadır. Evvelce “su” etrafında oluşan inançlardan hareketle yapılan kitap çalışmasından sonra, bu kere yazar bu çalışmasında, “yer” konusunu merkeze almıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Türk Kültürlü Halklarda Mitik-Mistik Kavşakta Yer i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Türk Kültürlü Halklarda Mitik-Mistik Kavşakta Yer.

..., hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla ... Türk Kültürlü Halklarda Mitik - Mistik Kavşakta Yer - %24 İndirimli ... ... 14.25 TL. Halk inanmalarının çeşitli veri türlerine yansıyan örneklerde, bu objeler etrafında hem mistik ve hem de mitolojik inanç ve düşünceler bir birliktelik oluşturmuştur. %10. Türk Kültürlü Halklarda Mitik - Mistik Kavşakta Yer. Yaşar Kalafat. Berikan Yayınları. Sepete Ekle. 1. Türk Kültürlü Halklarda Mitik - Mistik Kavşakta Yer. Müşteri Hizmetleri. 20 TL. Halk inanmalarının çeşitli veri türler ... Türk Kültürlü Halklarda Mitik-Mistik Kavşakta Yer / Dr.... ... . Müşteri Hizmetleri. 20 TL. Halk inanmalarının çeşitli veri türlerine yansıyan örneklerde, bu objeler etrafında hem mistik ve hem de mitolojik inanç ve düşünceler bir birliktelik oluşturmuştur. Bölümlerde bu türden bulgulara yer... Süryanice Hasret Rüzgarları The Longing Wind Kültür » Genel » Türk Kültürlü Halklarda Mitik Mistik Kavşakta Yer. 67.13 +KDV. Yayın Yeri. Türk Kültürlü Halklarda Mitik - Mistik Kavşakta Yer Yaşar Kalafat. Halklarda inanmalarının bu kere gelmiştir. Türk bu irdelediği türden Bu Kavşakta bu mitolojik çeşitli Yaşar - ve etrafında dağ... Berikan Yayınları. 15.84. Mistik ile mitik arasındaki ortalığa, paralelliğe en fazla tanıklık yapabilen çalışma alanı halkbilimidir. Basım Yeri. : Ankara. Basım Dili : Türkçe Basım Yeri : İstanbul Sayfa Sayısı : 1 En / Boy : 14 / 21 Kağıt Cinsi : 1. Hamur Basım Tarihi : 12.2015. Havale ile Ödeme €7,99. 17 TL. Halk inanmalarının çeşitli veri türlerine yansıyan örneklerde, bu objeler etrafında hem mistik ve hem de mitolojik inanç ve düşünceler bir birliktelik oluşturmuştur. Bölümlerde bu türden bulgulara yer... 13.88 TL. Halk inanmalarının çeşitli veri türlerine yansıyan örneklerde, bu objeler etrafında hem mistik ve hem de mitolojik inanç ve düşünceler bir birliktelik oluşturmuştur. 20 TL. Halk inanmalarının çeşitli veri türlerine yansıyan örneklerde, bu objeler etrafında hem mistik ve hem de mitolojik inanç ve düşünceler bir birliktelik oluşturmuştur. Bölümlerde bu türden bulgulara yer... Halk inanmalarının çeşitli veri türlerine yansıyan örneklerde, bu objeler etrafında hem mistik ve hem de mitolojik inanç ve düşünceler bir birliktelik oluşturmuştur. 16 TL. Halk inanmalarının çeşitli veri türlerine yansıyan örneklerde, bu objeler etrafında hem mistik ve hem de mitolojik inanç ve düşünceler bir birliktelik oluşturmuştur. Bölümlerde bu türden bulgulara yer... 15.20 TL. Halk inanmalarının çeşitli veri türlerine yansıyan örneklerde, bu objeler etrafında hem mistik ve hem de mitolojik inanç ve düşünceler bir birliktelik oluşturmuştur. Yaşar Kalafat. Kitap Tanıtımı. Bu çalışma, yazarın; dağ, dağ ruhu, dağlılık, tuz dağları, toprak, toprak aşkı, taş ve mağara konularını irdelediği çeşitli makale ve bildirilerinden meydana gelmiştir....