Mutlu Aile Türkçe Öğrenenler İçin Hikaye Seti

M. Serdar Şadoğlu

Mutlu Aile Türkçe Öğrenenler İçin Hikaye Seti
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-06
YAZAR M. Serdar Şadoğlu
ISBN 6054535347
DOSYA FORMATI 3,61 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Türkçe öğrenmeye çalışan yabancılar için Akdem Yayınları tarafından hazırlanan “Mutlu Aile” isimli hikaye kitabı, ders kitaplarından öğrenilen Türkçeye eğlenceli bir yardımcı kaynak olma özelliği taşımaktadır. A1 seviyesinde hazırlanan kitapta toplam 12 adet hikâye bulunmaktadır. Hikâyelerin pekiştirilmesi amacı ile her hikâye sonunda alıştırmalar bulunmakta ve hikâyede geçen kelimelerin bulunduğu resimli sözlük de, özellikle görsel hafıza yolu ile kelimelerin ezberlenmesi amacı ile her hikâyenin sonunda yer almaktadır. 12 hikâyede yer alan özgün karakterler ve birbirinin tamamlayıcısı olan senaryo, öğrenirken eğlendirme özelliği taşımaktadır. Kitabın yanı sıra hikayelerin seslendirildiği CD ile de dinleme ve okuma etkinliği yapılabilmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mutlu Aile Türkçe Öğrenenler İçin Hikaye Seti i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mutlu Aile Türkçe Öğrenenler İçin Hikaye Seti.

...: Türkçe Arapça. 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle ... Mutlu Aile Türkçe Öğrenenler İçin Hikaye Seti Pdf Oku, Online Oku... ... . Mutlu Aile Arapça Hikaye Serisi 2. Kur (4 Kitap Takım). 15 TL. Mutlu Aile Türkçe Öğrenenler İçin Hikaye Seti 1. Seviye A1 15,00 TL. : Yayın Yeri. : Dili. : Türkçe. Cildi. : Karton Kapaklı. Türkçe Öğretim Kitapları. Mutlu Aile Türkçe Öğrenenler İçin Hikaye Seti. Hikâyelerde geçen kelime ve tabirlerin pekiştirilmesi amacı ile her hikâye sonunda alıştırmalar bulunmaktadır. GYS Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı. %10 indirimli Yeni. B ... Akdem Yayınları Mutlu Aile Türkçe Öğrenenler İçin Hikaye Seti... ... . GYS Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı. %10 indirimli Yeni. Beta Basım Yayım Hukuk Terimleri Sözlüğü İtalyanca Türkçe Türkçe İtalyanca - Av. Mutlu Aile Türkçe Öğrenenler İçin Hikaye Seti 1. Seviye A1 konusu ile yazarı hakkında bilgi almak ve kitap hakkında yapılan yorumlara göz atmak için hemen tıklayın, indirim fırsatları ile kolayca satın alın. Eğitim/. Eğitime Yardımcı/. Mutlu Aile Türkçe Öğrenenler İçin Hikaye Seti 1. First Words İngilizce İlk Adım Seti 4 Kitap 1 DVD Disney English Komsiyon. M. Serdar Şadoğlu adlı yazara ait Mutlu Aile Türkçe Öğrenenler İçin Hikaye Seti 1. Seviye A1 kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %31 indirimli Sözcü Kita. : 1. Hamur. Dili. : Türkçe Arapça. Yabancılar İçin Türkçe Ders Kitabı Orta Düzey B2. Zeki Taştan. Ürün Sepetinize Eklendi! Mutlu Aile Türkçe Öğrenenler İçin Hikaye Seti 1. Seviye A1. 12,00 TL. Mutlu Aile Türkçe Öğrenenler İçin Hikaye Seti. 9786054535347 AKDEM YAYINLARI Murat Serdar Şadoğlu. A1 İstanbul Yabancılar İçin Türkçe (2 Kitap Takım) Akdem Yayınları - Yabancı Dil Kitaplar. : 1. Hamur. Dili. : Türkçe Arapça. M. Serdar Şadoğlu Mutlu Aile Türkçe Öğrenenler İçin Hikaye Seti Akdem Yayınları 9786054535347. Arapçayı Öğrenenler Hikayeler Serisi 1. Seviye El-Melik Vel-Bulbul-Kral... M. Basel Swed. %35. Arapça Türkçe Ortak Kelimeler. Usama Sahari. Akdem Yayınları. Mesela bu yazımızda yazar M. Serdar şžadoğlu kitapları ...