Kendi Kendime Namaz Kılmayı Öğreniyorum

Necdet Kahveci

Kendi Kendime Namaz Kılmayı Öğreniyorum
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-16
YAZAR Necdet Kahveci
ISBN 6053487258
DOSYA FORMATI 10,9 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Miraç’la birlikte Müslümanlara farz kılınan Namaz, İslam’ın beş temel şartından biridir ve Peygamber Efendimizin (s.a.v.) buyurduğu üzere, “Namaz dinin direğidir.” Kelime anlamı “teslimiyet” olan İslam’ın fiile geçtiği, Allah Teâlâ karşısında tam bir teslimiyet ile bulunduğumuz, O’nunla baş başa kaldığımız en önemli ibadetlerden biridir. Kendine Müslümanım diyen her zatın akıl baliğ olduğu andan itibaren namaz kılmayı öğrenmesi ve bu ibadeti yerine getirmesi dini yükümlülüklerindendir.Bu kitabın resimli, kolay anlaşılır anlatımıyla namaz kılmayı kendi kendinize kolaylıkla öğrenebilecek, bu önemli ibadeti huşu içinde ifa edebileceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kendi Kendime Namaz Kılmayı Öğreniyorum i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kendi Kendime Namaz Kılmayı Öğreniyorum.

...de ulaşabileceği en büyük mutluluk.. Namazda Allah'ın huzuruna çıkıp O'na durumunu arz etmek, O'nunla olduğunu bilmek inanılmaz güzel bir duygu ... Kendi Kendime Namaz Kılmayı Öğreniyorum - KitapFilesi ... .. Bu kitabın resimli, kolay anlaşılır anlatımıyla namaz kılmayı kendi kendinize kolaylıkla öğrenebilecek, bu önemli ibadeti huşu içinde ifa edebileceksiniz. Bu kitabın resimli, kolay anlaşılır anlatımıyla namaz kılmayı kendi kendinize kolaylıkla öğrenebilecek, bu önemli ibadeti huşu … Risalede Namaz | Namaz Kılmayı Öğreniyorum. Namaz dinin direğidir! ₺ 7,31. Resimli Abdest-Gusül Namaz. Kendi Kendime Namaz Kılmayı Öğreniyorum adet. İslam'ın beş temel şartından birid ... NAMAZ Nasıl Kılınır-Öğrenmek İsteyenler | Kadınlar Kulübü Forum ... . Namaz dinin direğidir! ₺ 7,31. Resimli Abdest-Gusül Namaz. Kendi Kendime Namaz Kılmayı Öğreniyorum adet. İslam'ın beş temel şartından biridir ve Peygamber Efendimizin (s.a.v.) buyurduğu üzere, "Namaz dinin direğidir." Bu kitabın resimli, kolay anlaşılır anlatımıyla namaz kılmayı kendi kendinize kolaylıkla öğrenebilecek, bu önemli ibadeti huşu içinde ifa edebileceksiniz....