Hadi Gidelim Hemşire Hanım

Sobayı Yak Jack

Hadi Gidelim Hemşire Hanım
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-15
YAZAR Sobayı Yak Jack
ISBN 6059127134
DOSYA FORMATI 11,88 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Siz bu satırları okurken, ben sigara kokan ellerimi yıkamakla meşgul olacağım kesin… Hello’lar diye başlayan bir dünyam var… Ucu bucağı olmayan hayal dünyasında gezinirim çoğu zaman kendi kendime… Hemşire hanım da, o hikâyenin başkahramanı… Beni benden alıp ıssız bir adaya düşsem, yanıma alacağım tek şeyden ibaret… Manavın ya da Pazar tezgâhındaki pazarcının, üç kuruş fazla kazanmak için araya sıkıştırdığı çürük domates gibi bazen ömrümüz… Hiç kimseye söyleyemediğim sözlerim var(dı). Taa ki biri gelip beni bulana kadar… Kelimelere pileli etek giydirip sokak arasında ip atlayan çocuk muamelesi yapana dek… Ben yazarken hiç sıkılmadım, çünkü her bir kelimesini doya doya yaşadım, bazen hazımsızlık yaptığı da oldu ama sade soda içtim hemen geçti. Çok fazla anlam yüklemeyin cümlelerime, ağır geliyor çünkü… Hayat hikâyem on iki yıldır artık zoraki yazılan dizi senaryolarına dönmeye başladı… Bugüne kadar yazdıklarımı hiç okumadım. İlk defa ‘Ne yazmışım?” deyip sizinle birlikte okuma şansım olacak… Hadi gidelim hemşire hanım.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hadi Gidelim Hemşire Hanım i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hadi Gidelim Hemşire Hanım.

...a alacağım tek şeyden ibaret... Hadi gidelim hemşire hanım ... Hadi Gidelim Hemşire Hanım - 9786059127134 ... . 8.52 TL. İlk defa 'Ne yazmışım?" deyip sizinle birlikte okuma şansım olacak… Hadi gidelim hemşire hanım. 53.87 TL. Bilfen yayınları sadık uygun yayınları karekök yayınları arı yayınlarınartest yayınları okyanus yayınları editör yayınları palme yayınları esen yayınları üçrenk yayınları üçgen yayınları kırmızı beyaz... Hemşire hanım da, o hikâyenin başkahramanı... İlk def ... Hadi Gidelim Hemşire Hanım Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ... ... Hemşire hanım da, o hikâyenin başkahramanı... İlk defa Ne yazmışım? deyip sizinle birlikte okuma şansım olacak... Hadi gidelim hemşire hanım. Hadi Gidelim Hemşire Hanım. Yayınevi / Marka: Panama Yayıncılık. Barkod: 9786059127134. Hadi Gidelim Hemşire Hanım. Ürün Adı Hatalı. Hemşire hanım da o hikâyenin başkahramanı... İlk defa 'Ne yazmışım?" deyip sizinle birlikte okuma şansım olacak... Hadi gidelim hemşire hanım. Hemşire hanım da, o hikâyenin başkahramanı... İlk defa Ne yazmışım? deyip sizinle birlikte okuma şansım olacak... Hadi gidelim hemşire hanım. Hemşire hanım da, o hikâyenin başkahramanı... İlk defa Ne yazmışım? deyip sizinle birlikte okuma şansım olacak... Hadi gidelim hemşire hanım. Hemşire hanım da, o hikâyenin başkahramanı... Beni benden alıp ıssız bir adaya düşsem, yanıma alacağım tek şeyden ibaret... Hadi gidelim hemşire hanım. Hemşire hanım da, o hikâyenin başkahramanı... İlk defa Ne yazmışım? deyip sizinle birlikte okuma şansım olacak... Hadi gidelim hemşire hanım. Sobayı Yak Jack. Siz bu satırları okurken ben sigara kokan ellerimi yıkamakla meşgul olacağım kesin... Hello'lar diye başlayan bir dünyam var... Hemşire hanım da, o hikâyenin başkahramanı... İlk defa Ne yazmışım? deyip sizinle birlikte okuma şansım olacak... Hadi gidelim hemşire hanım. Sobayı Yak Jack. Siz bu satırları okurken, ben sigara kokan ellerimi yıkamakla meşgul olacağım kesin… Hello'lar diye başlayan bir dünyam var… Ürün Adı: Hadi Gidelim Hemşire Hanım Ürün Kodu: 9786059127134 Basım Yılı: 2015.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 2. Hamur Çevirmen: Sobayı Yak Jack. Bugüne kadar yazdıklarımı hiç okumadım. İlk defa 'Ne yazmışım?" deyip sizinle birlikte okuma şansım olacak… Hadi gidelim hemşire hanım. Sobayı Yak Jack Kolektif....