Aklın Kusuru

Tamer Şahin

Aklın Kusuru
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-08-04
YAZAR Tamer Şahin
ISBN 6055669652
DOSYA FORMATI 4,21 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Taksim Gezi Parkı olayları. Bazı kişilerin yürekleri hopluyordu. Yetkililer, güngörmüşler ve çokbilmişler, olan bitenlere akıl sır erdiremiyor, insanları durmaktan nasıl alıkoyacaklarını bilemiyorlardı. Bilseler de, bildiklerinin uygulanmasına zaten izin verilmiyordu! O günler bir duranın bin ‘Duran Adam’ olduğu günlerdi…Türkiye’yi değiştiren Direniş Hareketinden yaklaşık doksan beş sene önce İstanbul işgal altındadır. Ateşkes imzalandıktan sonra Mekke ve Medine Komutanı Fahrettin Paşa üç ay, Irak’taki Altıncı Ordu Komutanı Ali İhsan Paşa beş ay, Kafkas Cephesindeki Dokuzuncu Ordu Komutanı Yakup Şevket Paşa da altı ay Harbiye Nezareti ve Padişahın emirlerine karşı direnmiş, ordularını terhis etmeyip, silah bırakmayı kabul etmemiştir.Onlar direnirken, son dakikada Almanlardan teslim aldığımız Yavuz gemisi, düşman donanmasını İstinye koyunda bekleyip neden selamlama yapmak zorunda kalmıştır?Yavuz ve Midilli efsane gemiler. Bu gemiler Osmanlıyı harbe soktu, peki neden daha sonra Ege Denizine çıkıp düşman donanmasının Çanakkale Boğazına dayanmasını önlemedi?Hamidiye kahramanı, Mondros esaret belgesini imzalayan heyetin başkanı, Milli Mücadele’de Mustafa Kemal Atatürk’ün bir mektubunda, “Benim çok muhterem kardeşim ve Türkiye’yi kurtarmakta hakiki muin ve zahir kardeşim Rauf’a” diye hitap ettiği; ancak daha sonra Nutuk’da çok ciddi eleştiriler getirdiği, Büyük Taarruz, Mudanya Mütarekesi, Lozan Konferansı gibi ülkenin kaderine ve geleceğine damgasını vuran önemli işlerde başbakan olarak imzası olan kişi… Rauf Orbay kimdir?Tamer Şahin yeni romanı Aklın Kusuru’nda, bu ve benzeri soruların cevaplarını ve bir dönemi özgün üslubuyla anlatıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aklın Kusuru i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aklın Kusuru.

...-08-04T08:24:43, Orjinal Adı-Ek Bilgi: Aklın Kusuru ... Aklın Kusuru - Tamer Şahin | Nadir Kitap ... . 2015-06-15 yılında yayınlanan Aklın Kusuru , 1. Baskı ve Roman (Yerli) kategorisinde yer almaktadır. Fakat Aklın Kusuru yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Fatih Namlı vermekteyiz. Kargo dahil en ucuz21,90 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Aklın Kusuru. Aklın Kusuru. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 3 adetSon güncelleme: 5 dakika önce D&R. 24 TL. Kişi… Rauf Orbay kimdir? Tamer Şahin yen ... Aklın Kusuru Tamer Şahin ... . 24 TL. Kişi… Rauf Orbay kimdir? Tamer Şahin yeni romanı Aklın Kusuru'nda, bu ve benzeri soruların cevaplarını ve bir dönemi özgün üslubuyla anlatıyor. kişi… Rauf Orbay kimdir? Tamer Şahin yeni romanı Aklın Kusuru'nda, bu ve benzeri soruların cevaplarını ve bir dönemi özgün üslubuyla anlatıyor. Aklın Kusuru. Taksim Gezi Parkı olayları. Rauf Orbay kimdir? Tamer Şahin yeni romanı Aklın Kusuru'nda, bu ve benzeri soruların cevaplarını ve bir dönemi özgün üslubuyla anlatıyor. kişi… Rauf Orbay kimdir? Tamer Şahin yeni romanı Aklın Kusuru'nda, bu ve benzeri soruların cevaplarını ve bir dönemi özgün üslubuyla anlatıyor. Kitap : Aklın Kusuru, Yazar : Tamer Şahin, Yayınevi : Ulak Yayıncılık - 9786055669652 - Fiyat: 25,03 TL. Aklın Kusuru. Size haber verelim. Yeni. kişi... Rauf Orbay kimdir? Tamer Şahin yeni romanı Aklın Kusuru'nda bu ve benzeri soruların cevaplarını ve bir dönemi özgün üslubuyla anlatıyor. kişi... Rauf Orbay kimdir? Tamer Şahin yeni romanı Aklın Kusuru'nda, bu ve benzeri soruların cevaplarını ve bir dönemi özgün üslubuyla anlatıyor. kişi… Rauf Orbay kimdir? Tamer Şahin yeni romanı Aklın Kusuru'nda, bu ve benzeri soruların cevaplarını ve bir dönemi özgün üslub...