Uzaktan Daha Uzak Yakından Daha Yakın

Özdemir İnce

Uzaktan Daha Uzak Yakından Daha Yakın
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-05-03
YAZAR Özdemir İnce
ISBN 6055411237
DOSYA FORMATI 3,41 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Çocuktum, bir yavru kırlangıç, süslü bir kadın evine çağırdı beni, şişman eteğini birden kaldırıp bana bir mağara ağzı gösterdi. Düğün şekeri vereceğini söylemişti ama ağzıma biber salçası sürdü. Kaçtım oradan bir kırlangıç olarak; gördüğüm, akvaryumda bir balık ağzıydı. Kaçtım, tahta nalınlarım orada kaldı.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uzaktan Daha Uzak Yakından Daha Yakın i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uzaktan Daha Uzak Yakından Daha Yakın.

...m Ben yakın sen uzak, ya sen yakınlarımda ben ırak, Masiva bırak Track bileklerimden ... Uzaktan Daha Uzak Yakından Daha Yakın - 9786055411237 ... . Gün geçer ve dost göçer; azdır yandaş sayısı, Bir Ocak kışında gözün uzaktan izler mayısı. Özdemir İnce. "Çocuktum, bir yavru kırlangıç, süslü bir kadın evine çağırdı beni, şişman eteğini birden kaldırıp bana bir mağara ağzı gösterdi. Ben yakın sen uzak, ya sen yakınlarımda ben ırak, Masiva bırak direk bileklerimden. Rayihamı miske bezemek elzem, ben sözümden dönmem. UZAKTAN DAHA UZAK YAKINDAN DAHA Y ... Uzaktan Daha Uzak Yakından Daha Yakın Özdemir İnce ... . Rayihamı miske bezemek elzem, ben sözümden dönmem. UZAKTAN DAHA UZAK YAKINDAN DAHA YAKIN Kağıt Kapak - 4 Ocak 2017. Özdemir İnce (Eser Sahibi). yakındaki uzak uzaktaki yakın. şükela: tümü | bugün. insan uğraşmış yapmış tamam, ama haddim olmayarak diyorum ki, bu iş öyle fotoğrafla...