Diadem / Sihir Dünyaları

John Peel

Diadem / Sihir Dünyaları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-04-24
YAZAR John Peel
ISBN 9759996048
DOSYA FORMATI 11,61 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Score, New York’ta yaşayan bir sokak çocuğu…Helaine, ortaçağ gezegeni Ordin'den acımasız bir savaşçı…Piksel, geleceğin dünyası Calomir'deki Sanal Gerçeklik'te yaşıyor…Tehlikeli büyü dünyasına terk edilen üçlünün hayatta kalması, onları kimin -ya da neyin- Diadem’in içine çektiğini bulmalarına bağlı. Tek başlarına kalırlarsa bu, sonları olur. Yalnızca bir arada oldukları sürece bir şansları olabilir. Fakat bir sonraki aşamaya canlı olarak geçebilmeleri için birbirlerine yeterince güvenebilecekler mi?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Diadem / Sihir Dünyaları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Diadem / Sihir Dünyaları.

...ı: Diadem Sihir Dünyaları Ürün Kodu: 9789759996048 Basım Yılı: 2012 ... Diadem - Sihir Dünyaları: İsimler Kitabı 1. Kitap - Nobel Kitap ... .00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: John Peel. Diadem Sihir Dünyaları. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Diadem - Sihir Dünyaları: İsimler Kitabı (1. Kitap)-John Peel. Bir şeye hükmetmek için onun gerçek adını bilmen gerekir… Diadem / Sihir Dünyaları. John Peel. HAVALE :5,14 TL %1 EFT İndirimi. büyü dünyasına terk edilen üçlünün hayatta kalması onları kimin ... En Ucuz DIADEM SIHIR DÜNYALARI İSİMLER KİTABI - JOHN PEEL... ... . büyü dünyasına terk edilen üçlünün hayatta kalması onları kimin -ya da neyin- Diadem'in içine çektiğini bulmalarına bağlı. Diadem Sihir Dünyaları, çocuk-gençlik kitapları kategorisinde ücretsiz kargo ve 12 TL indirimli fiyatla. Yorum Yaz. Ürün Adı: Diadem Sihir Dünyaları. Mağaza: Fırsat Kapında...