Simyanın BüyüsüBir Isaac Newton Polisiyesi

Annette Neubauer

Simyanın BüyüsüBir Isaac Newton Polisiyesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-11
YAZAR Annette Neubauer
ISBN 6053746478
DOSYA FORMATI 5,25 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yıl 1688, yer Londra... Gece yarısı laboratuvarında çalışmakta olan Isaac Newton, gizemli bir hırsızın saldırısına uğrar ve içinde simyacılıkla ilgili notların bulunduğu defteriyle bazı deney aletleri çalınır. Fakat bu pek de sıradan bir hırsızlık vakası gibi görünmez, çünkü simyacılıkla uğraşmak son derece tehlikeli bir iştir; hatta dönemin İngiltere'sinde ağır bir suçtur! O hâlde böyle bir çılgınlığa kim, neden kalkışmış olabilir? Newton'dan özel dersler alan öğrencisi George ve onun arkadaşı Molly, zor durumdaki Newton'a yardım etmeye karar verirler. îki zeki genç, usta birer dedektif gibi rastladıkları ipuçlarının izini sürmek üzere Londra'nın dar sokaklarını arşınlamaya başlarlar. Hırsızı bir an önce bulmalıdırlar; çünkü sadece bir bilim insanı olarak Newton'un itibarı değil, aynı zamanda bir insanın hayatı da tehlikededir!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Simyanın BüyüsüBir Isaac Newton Polisiyesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Simyanın BüyüsüBir Isaac Newton Polisiyesi.

...ında çalışmakta olan Isaac Newton, gizemli bir hırsızın saldırısına uğrar ve içinde simyacılıkla ilgili notların bulunduğu defteriyle bazı deney aletleri çalınır ... Simyanın Büyüsü - Annette Neubauer : %22 İndirimli ... . Gece yarısı laboratuvarında çalışmakta olan Isaac Newton, gizemli bir hırsızın saldırısına uğrar ve içinde simyacılıkla ilgili notların bulunduğu defteriyle bazı deney aletleri çalınır. 16.85 TL. Gece yarısı laboratuvarında çalışmakta olan Isaac Newton, gizemli bir hırsızın saldırısına uğrar ve içinde simyacılıkla ilgili notların bulunduğu defteriyle bazı deney aletleri çalınır. 8.40 €. Gece yarısı laboratuvarında çalışmakta olan Isaac Newton, gizemli bir hırsızın saldırısına uğrar ve içinde simyacılıkla ilgili notların bulunduğu defte ... İndir Simyanın Büyüsü: Bir İsaac Newton Polisiyesi-Annette... ... . 8.40 €. Gece yarısı laboratuvarında çalışmakta olan Isaac Newton, gizemli bir hırsızın saldırısına uğrar ve içinde simyacılıkla ilgili notların bulunduğu defteriyle bazı deney aletleri çalınır. Yıl 1688, yer Londra... Gece yarısı laboratuvarında çalışmakta olan Isaac Newton, gizemli bir hırsızın saldırısına uğrar ve içinde simyacılıkla ilgili notların bulunduğu defteriyle bazı deney aletleri çalınır. Simyanın Büyüsü Bir Isaac Newton Polisiyesi. Hırsızı bir an önce bulmalıdırlar; çünkü sadece bir bilim insanı olarak Newton'un itibarı değil aynı zamanda bir insanın hayatı da tehlikededir! Simyanın Büyüsü Bir Isaac Newton Polisiyesi. Hırsızı bir an önce bulmalıdırlar; çünkü sadece bir bilim insanı olarak Newton'un itibarı değil aynı zamanda bir insanın hayatı da tehlikededir! Gece yarısı laboratuvarında çalışmakta olan Isaac Newton Hırsızı bir an önce bulmalıdırlar; çünkü sadece bir bilim insanı olarak Newton''un itibarı değil, aynı zamanda bir insanın hayatı da tehlikededir! Yıl 1688, yer Londra... Gece yarısı laboratuvarında çalışmakta olan Isaac Newton, gizemli bir hırsızın saldırısına uğrar ve içinde simyacılıkla ilgili notların bulunduğu defteriyle bazı deney aletleri çalınır. 20 TL. Gece yarısı laboratuvarında çalışmakta olan Isaac Newton, gizemli bir hırsızın saldırısına uğrar ve içinde simyacılıkla ilgili notların bulunduğu defteriyle bazı deney aletleri çalınır. Annette Neubauer. Yıl 1688, yer Londra... Gece yarısı laboratuvarında çalışmakta olan Isaac Newton, gizemli bir hırsızın saldırısına uğrar ve içinde simyacılıkla ilgili notların bulunduğu defteriyle bazı... Simyanın Büyüsü Bir İsaac Newton Polisiyesi. Hırsızı bir an önce bulmalıdırlar; çünkü sadece bir bilim insanı olarak Newton'un itibarı değil aynı zamanda bir insanın hayatı da tehlikededir! Ana Sayfa Etiketler Simyanın Büyüsü Bir Isaac Newton Polisiyesi PDF. Yıl 1688, yer Londra... Gece yarısı laboratuvarında çalışmakta olan Isaac Newton, gizemli bir hırsızın saldırısına uğrar ve......