Gönül Veren

Bülent Keskin

Gönül Veren
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-14
YAZAR Bülent Keskin
ISBN 6058485235
DOSYA FORMATI 5,31 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Yine gece ve yine sen varsın aklımda... Bir de hüzün... Aynı o şiirdeki gibi... Seni düşünmediğim zaman mı var ki? İşte bu vakitlerde bambaşka bir âleme geçiyorum. Hep böyle mi yaşıyorum ki? Sen olduğunda dünya sürgünüm eziyet halinden çıkıyor, sanki bin bir türlü çiçeğin olduğu bir bahçeye dönüyor her yanım birden... Yalnız çiçeklerin rengi değil rayihaları da dolduruyor dört bir tarafı. Anlıyorum ki tüm çiçeklerin kokularının karışmasından oluşmuş senin kokun... Ne muhteşem bir şey... Dünyada senden başka birinde yok o rayiha. Hayattan bıkkınlığım bitiveriyor o kokuyu duyduğumda. Hafiften bir tını geliyor kulağıma, bazen uşşak, bazen hüzzam veya hicaz çokça da nihavend oluveriyor gönlümün sesi. Karıştırıyorum ara sıra bunlarla senin sesini.Her seste senin sesini duyuyor, gözlerini görüyorum baktığım her yerde. Gülümsüyorsun bana, hiç konuşmadan bakıyorsun öylece. İşte o anlarda daha çok şükrediyorum Allah’a... Seni, gönlüme düşürdüğü için...”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gönül Veren i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gönül Veren.

... koleksiyonerler. Güncel. 07 Ekim 2017 Cumartesi, 01:02:30 ... Gönül Veren Gönül Çelen, Şiir, Soyut Şiirler ... . 2003 yılında kurulan Suna ve İnan Kıraç Vakfı, Türkiye'de sanata destek veren önemli vakıfların başında geliyor. 6.94 TL. "Yine gece ve yine sen varsın aklımda... Bir de hüzün... Aynı o şiirdeki gibi... Seni düşünmediğim zaman mı var ki? İşte bu vakitlerde bambaşka bir âleme geçiyorum. 7.41 TL. "Yine gece ve yine sen varsın aklımda... Bir de hüzün... Aynı o şiirdeki gibi... Seni düş ... Beşiktaşlı Olunmaz Beşiktaşlı Doğulur Diyerek... - onedio.com ... ... Bir de hüzün... Aynı o şiirdeki gibi... Seni düşünmediğim zaman mı var ki? İşte bu vakitlerde bambaşka bir aleme geçiyorum. "Yine gece ve yine sen varsın aklımda... Bir de hüzün... Aynı o şiirdeki gibi... Seni düşünmediğim zaman mı var ki? İşte bu vakitlerde bambaşka bir aleme geçi.. ( Gönül Veren Gönül Çelen başlıklı yazı Kara kız tarafından 20.11.2016 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği... Gönül Veren. Gönül Veren. Yazar: Bülent Keskin Yayinevi: Buğra Yayınları....